Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Forgalmas úthoz felnőtt...

Forgalmas úthoz felnőtt macskát hozzá lehet szoktatni? Jelenleg 16000m2 telken vannak egy nyugis utcában. Kinti-benti cicák. Viszont költözünk kell. Az új telek 721m2 és forgalmas út mellett. A kertben lenne nekik kenel, de nem tudom, hogy meg-

Figyelt kérdés
tudnák-e szokni. Nagyon féltem őket. Próbálok minden lehetőségen agyalni. Az öreg cicánk 16 éves, ő nem menne el, de a két fiatalabb szokott futkározni a kertben. Egy 200m2 kenel elég lenne nekik?

2023. nov. 20. 10:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

"Ne ilyen szar Magyarországon látott kenelekben gondolkodj. Bár úgy látom kár volt feltenni a kérdést, mert csak korlátolt gondolkodás módú emberek vannak itt tényleg."


Szó szerint semmi konkrétumot nem írtál eddig az általad kitalált "kennelről", nehogy már nekünk kelljen gondolatolvasónak lenni :D A kennel egyébként sem azt jelenti, mint amit te itt körbeírtál, ez inkább kifutó.

De ha a kertben és házban a macskák elzártan lesznek, akkor mit számít, hogy főút mellett vagytok-e? A zaj? Vagy mi?

2023. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

"Szó szerint semmi konkrétumot nem írtál eddig az általad kitalált "kennelről""


Szó szerint a kérdés kiegészítésében szerepel, hogy egy 200m2 (azaz 200 négyzetméteres) kennel elég lenne-e.

2023. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
12, és? Az nem a jellegére vonatkozik, hanem a méretére. Mondjuk mellékesen eléggé kamunak hangzik, hogy valaki 200nmes kifutót épít a ház oldalába....
2023. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
A kennel jó ötlet, de ki ne engedd őket, sajnos nekem is csapta már el gyorshajtó a cicámat még gyermekkoromban, mostmár csak bent tartom őket, ha egyszer lesz kertem, akkor én is kennelt szeretnék, hadd élvezzék a természetet is.
2023. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, hogy #5-öt miért pontoztátok le. Amit írt az logikus, és normális hangnemben írt.
2023. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kennel illetve amíg el nem készül, addig benti cicázás.

A macskákat nem lehet a forgalmas úthoz szoktatni, plusz ott vannak a genyó macskagyűlölők.

2023. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%
A macskának mindegy,hogy percenként 10 kocsi megy el,vagy 500. Ideális esetben nem megy közel az úttesthez. A mienk 16 és 13 évesek,meg van egy 5 is. Amikor ide költöztünk,alig volt forgalom,most úgy 50szer akkora. Szoktatni nem szoktattuk őket, maguktól kerülik el az úttestet. Nem aggódom értük, ügyesek.
2023. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%
Tudtam, hogy lebunkózol :D Nem én vagyok a bunkó, hanem te, amiért full nem érdekel a macskáid sorsa, ráadásul a kritikát sem bírod ;)
2023. nov. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A cicámat bennt tartanám, olyam cicaajtóval, és kifutóval ami be van biztositva. Erre jó példa a you tubon az Academy videó sorozat, de ott az egész házban is bent vannak, és mindegyik bent talált magának egy állandó helyet ahol van az ágya és az alomtálca.
ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: kis türelemjáték megtalálmi a videót, ahol mutatja a kifutót, a kajájuk bent vab a házban.
ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!