Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska ivartalanítás...

Nőstény macska ivartalanítás előtt mennyi idővel nem ehet, ihat?

Figyelt kérdés
Vagy nincs ilyen előírás? Előtte szabad megetetni vagy mennyivel előtte koplaljon? Előre is köszi

dec. 21. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Aznap, amikor viszed, ne kapjon semmit. Vizet sem.

(De előtte való este még nyugodtan megkaphatja a vacsoráját)

dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig elmondta a doki a konkrét időt, mert nem mindig reggel vittem, volt, hogy a munka miatt csak délután.

A reggeli "leadásnál" tuti, hogy aznap nem kapott már enni-inni, de a délutánira nem emlékszem.

Szerintem az a biztos, ha a dokit kérdezed, hogy ne legyen baj se, meg ne is stresszeld a koplalással sem a kelleténél jobban.

dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha délutáni időpont van, akkor reggel 6-kor még ehet-ihat.
dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Utána gallér es 4 napig zart helyen csak pástetom konzerv etetese . Sok víz állati gyulladasgátló , figyelni kell aznap ...
dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 8-kor mutottek, nekunk elotte nap delutan 5-tol mar nem ehetett, csak vizet ihatott.
dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!