Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen volt az első egyuttalva...

Milyen volt az első egyuttalvas macskával?

Figyelt kérdés

Mekkora volt akkor?

Megbántad/nem bántad meg?

Mennyire zavart az alvasban?

Nem fekudtel rá?


dec. 22. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Már egész kicsi korban meg lehet nekik tanítani hogy szobatiszták legyenek és akkor nem kell aggódnod. Én egész kicsi kortól alszom cicával főleg mert nagyon akaratosak és nem akarnak kimenni :)) de amúgy nem, imádom őket. Egyáltalán nem zavarnak, legfeljebb kitúrnak a párnádról, de hidd el vigyáznak ők magukra, nem hagyják hogy rájuk feküdj. Egy macska úgyis magát szereti a legjobban :))
dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Amelyik cicám kiskorától velem van, az már kb 3 hónapos korától velem aludt. Van másik cicám, aki utcáról került hozzám, már akkor kb 3 éves volt, mégis elég hamar rákapott az ágyban alvásra.

Nincs mit megbánnom ezen, nem is értem a kérdést.

Az egyikük valamiért mindig a lábaim között akar aludni, így miatta nem tudok nagyon forgolódni, ő néha kicsit zavar, de elnézem neki, mert cuki. :) A másikuk inkább mellém fekszik, nem rám, de hozzám simul, így ő még annyira se zavar.

Soha nem feküdtem rá egyikükre sem. Viszont az első cicámat (már vagy 10 éve nincs köztünk sajnos) egyszer-kétszer lelöktem véletlenül az ágyról, mikor nem vettem észre, hogy ott van mellettem, és nagyot fordultam, de meglepettségen kívül sose volt semmi baja.

dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Ő szokott rám feküdni. :D Hiába csak 5 kiló, sokszor arra ébredek, hogy nem tudok megfordulni, mert odatelepedett a lábamra. Néha egy kicsit útban van, és nem hajlandó arrébb menni, de egyébként nem zavar.
dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az első együttalvás a macskával véletlen volt:

ágyból néztem a tévét, a cica meg ráfeküdt a mellkasomra és dorombolt. Pár perc után bealudtam 😀

Az első hetekben tiszta álomkóros voltam a zörgésétől, utána már jobb volt a helyzet 🙂

A sima éjszakai alvásban nem volt semmi extra, bár a kezdetektől a párnámon szeretett aludni, általában a fejemen 😊

Amúgy kb. 3 éves volt a cica, mikor elkezdtük beengedni és benn is aludt.

Az alvásban nem zavart, a mai napig szeretek cicával aludni, csak sajnos allergiás lettem a macskaszőrre a szorosabb kontaktnak köszönhetően 😠

Mondjuk a pollenre úgyis allergiás vagyok, szóval annyira nagy érvágás... 🙂

dec. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Véletlen aludt el velem a cic. Lány, kedves kis tiszta cica. Engem nagyon zavart, hogy nyughatatlan, felébreszt. Nem szeretem amikor éjjel megpróbált pozíciót váltani és arra ébredek, hogy egy szőrös valami matat a fejemnél.

Ezért én leszoktattam, a szobába se jöhet be, mert a szönyegen elesítette a karmait.

Amig fenn vagyok, az iróasztalnál az ölembe ül és kényelmesen elhelyezkedik egy kis dagasztás után. Ezt hagyom neki, nekem is tetszik a dorombolása ami kedvező élettani hatással bír.

dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Jól viseltem, és viselem. Mai naoig velem alszik a ciccem. Kényelmesen lefekszik, és alszik amíg én. Sosem ébreszt fel.
dec. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
4 honapos volt 😊Nekem hajnal 3 kor mindig ki akar menni az udvarra de amugy nyugodtan alszik
dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Kezetek törne el amikor lepontoztok egyébbként hasznis a kérdésre adott válaszokat. Ennyi örömötök legyen egész szánalmas életetekben.
dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
8# Oké, oké dobok egy zöldet, mert havazik csúszós az út, ne az én kezem törjön el. DE az együttalvás remélem jó volt LEGALÁBB....
dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Az 5# re te is küldhetnél zöldet, mert tök normál amit írtam. #9 voltam.
dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!