Kezdőoldal » Állatok » Macskák » (Sürgös kérdés!!) az 1 ik...

(Sürgös kérdés!!) az 1 ik macskánk már lassan 1 honapja nagyokat lélegzik és máma kezdett valamiért rosszul lenni pld: 1 helyben szédül hangosabban lélegzik és egyre soványabb meg Furcsán nyávogot mi lehet a baja? elvigyük orvoshoz?

Figyelt kérdés
ugyan ugy eszik rendesen iszik is rendesen megy wc re ki meg ilyesmi csak többet alszik

dec. 23. 08:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%

Igen, vigyétek el állatorvoshoz. Most.

Nem is értem, hogy ez miért kérdés, és miért vártatok egy hónapig. Indulás.

dec. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
99%
Egyébként holnap már karácsony, és a 3 nap alatt alig lesz pár elérhető ügyelet az országban. Tehát ha ma nem viszitek el, akkor azzal jó eséllyel lassú kínhalálra ítélitek szerencsétlen cicát.
dec. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
és mi lehet a baja nem tudod pld mi a betegség neve vagy oka? halálos?
dec. 23. 08:41
 4/49 anonim ***** válasza:
99%
Lehet tüdőgyulladás, szívbetegség és még sok minden. Ha nem viszitek orvoshoz, akkor igen, az lesz a vége, hogy elpusztul.
dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
99%

Annyira nem sürgős, ha egy hónap nem volt elég arra, hogy elvidd megnézetni.


Csatlakozom az előttem lévőkhöz, addig vidd el orvoshoz, míg van ki megnézze, mert lehet hogy nem éli meg az ünnepek végét

dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
A nehézlégzést rengeteg minden okozhatja, és a legtöbb ok komoly, főleg ha ilyen sokáig elhúzódott
dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan egy laikus csapat diagnosztizálja látatlanul az állatot? Még az orvosnak is szüksége van fizikai vizsgálatra a betegségek diagnosztizálásához, nem léteznek varázslók.

A másik meg, hogy ne kelljen már az összes gyakoris kérdezőnek a szàjába rágni, hogy a beteg állatot orvoshoz kell vinni... A kérdések nagy része arról szól, hogy orvos nélkül mondjuk meg, látatlanul, hogy mi a baja az állatnak, meg mondjuk már meg, hogy adott tünethez kell-e orvos... Kérdező, megkönnyítem a dolgod: a macska nem szeret tünetet mutatni, nem szimulál. Ha tünetei vannak, akkor beteg és ki kezeli a betegséget? Hàt az állatorvos.

dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem rákérdeztem, hogy kékül, vagy fehéredik, hogy diagnosztizáljam, hogy mi lehet, de aztán rájöttem, hogy fölösleges, mert itt a egyetlen biztos megoldás az, hogy elviszitek az állatorvoshoz, most.
dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Első körben vidd orvoshoz azonnal. Második körben sürgősen ajándékozzátok el valami felelős gazdinak, mert olyan nincs, hogy hetekig fuldoklik az állat te meg nézed.
dec. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
nem fuldoklott hanem csak nehezen lélegzet de ö vele eleve voltak bajok és nem tudtuk hogy ezt is át vészeli vagy sem de pontosan 7 perce 10:28 kor halt meg.. miután kihányt valami narancsárga dolgot..
dec. 23. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!