Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennek a cicanak a hasan egy...

Ennek a cicanak a hasan egy zsir csomo feleseg jelent meg. (Megjegyzesben csatolva a kép) A cica anyameke, megy orvoshoz de csak februarba tudjak elvinni addig is érdekelne valaki hozzáértő véleménye hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

[link]


Nem kedvetlen, eszik iszik játszik.


dec. 26. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos, hogy az nem zsírcsomó. Emlődaganat szerű.
dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A kepen en nem latok csomot, de egyebkent halal mindegy is,mert nem tavgyogyitunk.

Ha a macskan valami gyanus van, orvoshoz kell vinni, ez van.

dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves második!

A kérdésben értelmesen leírtam, hogy megy orvoshoz és eszemben sincs távgyógyítani csak amig nem megy orvoshoz érdekelne hogy mi lehet ez.


Ha nem érted a kérdést, haszontalan válaszokat nem kérek köszönöm.

dec. 26. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Ertem a kerdest. Epp ezert leirtam, hogy tavgyogyitas nincs, orvoshoz kell vinni, nincs mese.

Szivesen.

dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez még akár sima primordial pouch is lehet, vannak cicák, akiknek ilyen kötényhasuk van.



Ez arra van, hogy a szerveiket védje, pl karmolások, harapások ellen. Az plussz bőr segít nekik nyúlánkabbnak lenni, illetve egyszerre sok kaját megenni, ha csak ritkán jut élelemhez.



[link]


Tigrisen is van:

[link]



Ez nem elhízás, mert az felső nézetben is látható.

[link]



Sőt, a sovány cicákon még nagyobb ilyen primordial pouch lehet, hiszen ha volt kaja, ettek amennyit csak lehetett, és kinyúlt nekik.

dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az érintett területen nincs szőr, csupasz.
dec. 26. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt az egyik cicámon zsírcsomó, hát az nagyon nem így nézett ki...

Szerintem az utal itt inkább nagyobb gondra, hogy kihullott a szőre is ott.

Miért csak februárban viszitek orvoshoz? Az még több, mint egy hónap! (És gondolom nem is tegnap jelent meg ez a duzzanat, tehát lehet máris késésben vagytok, ha olyan a baj...)

dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A fotón a póz miatt nem kivehető, hogy van-e hasi deformitás, csak az látszik, hogy szőrtelen. A zsírcsomó teljesen mást jelent, ez annál mindenképp komolyabb képlet.

Még csak december van, február iszonyat messze van. Ne kínozzátok szerencsétlen, január elején legkésőbb vigyétek el állatorvoshoz!

dec. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Erre bezzeg mar nem valaszol a szerencsetlen, h miert csak 5-6 het mulva viszi dokihoz a macskat...

Minek kell az ilyennek kisallat😡

dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

4-es

Nem meggyógyítani akarja a kérdező (sztem) hanem csak szimplán kíváncs ,hogy mi lehet a macskával. Ha meg nem írsz semmi hasznosat, nem a kérdésre válaszolsz akkor ne válaszoljál. Nem kötelező!

dec. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!