Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskapiszkot hova dobjam?

A macskapiszkot hova dobjam?

Figyelt kérdés

Idén szeptembertől szigorúan ellenőrzik a háztartási hulladékot a településünkön, és mindent külön kell gyüjteni. Papírt, müanyagot, fémet, háztartási hulladékot, mident szét kell válogatni. Olyan kekecek, hogy pédául a flakkonos kukát sem viszik el, ha például nincs rendesen összepréselve a flakkon, vagy rajtuk marad a papír. A háztartási kukát sem viszik el, ha például van benne egyeztlen csipszes zacsi. A kukások rendesen átnéznek minden konténtert, komolyan mondom, gumikesztyüvel turkálnak a szemétben.

De a használt macskaalom az milyen kategória? Nincs állatos konténer, és a háztartásiba sem dobhatom bele.



dec. 27. 10:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Itt gyülik már hónapok óta egy kb 20 kilós zsák használt macskaalom, és nem viszik el a kukások.
dec. 27. 10:32
 2/18 anonim ***** válasza:
26%
Válts olyan macskaalomra, amit le lehet húzni a wc-n.
dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
kommunális hulladék..siman dobd bele annyira nem ellenőrzik azt
dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is, hogy majd a lakótelepi ömlesztett kukákba elsüllyesztem, csak sajnos nincs autóm. Az meg nem opció, hogy gyalog 2 kilométert sétálok 20 kiló macskaszarral.
dec. 27. 11:27
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt sem értem, hogy a kervárosban minket csesztetnek a szeméttel, odabenn a belvárosban meg mindent ugyanúgy kidobhatnak az emberek.
dec. 27. 11:31
 6/18 A kérdező kommentje:
A kertem épp csak talpalantyi zöld, kb 20 nm. Oda sem áshatom.
dec. 27. 11:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiszaggatjak a kukas zsakokat is vagy mi?

Vajon a szaros pelenkat se viszik el ezentul?

A vicc, hogy a csipszes zacsko elvileg nem gyujtheto szelektiven...

dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

"A háztartási kukát sem viszik el, ha például van benne egyeztlen csipszes zacsi. A kukások rendesen átnéznek minden konténtert, komolyan mondom, gumikesztyüvel turkálnak a szemétben."


Ez valahogy én nem hiszem el. Ha minden konténert végig túrnak, az több óra hosszított munkavégzés lenne. Senki sem kötelezi rá őket, önszorgalomból meg kétlem, hogy ennyire szelektívek lennének. A kukások nem bontogatják a zsákokat, csak felpakolják az autóra. Úgyis van szelektáló utómunka. Képzeljük már el, adott egy konténer, minden zsákot alaposan átfésülnek, az egyikben találnak egy chipses zacsit és azt a zsákot nem viszik el. Hogyne.

dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahová egy szaros pelenkát vagy használt betéted bedobhatsz oda nehogy ne dobhasd már be a macskaalmot!??
dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 Mint mondtam: gumikesztyüvel feltúrják a kukát a házak előtt, mielőtt beborítják a kukáskocsiba! Nonszensz, de ez van. Ilyen kantáros gumioverálba , meg vállig érő kesztyüben nyomulnak, kb mint a vegyvédelmi ruha csernobil után.
dec. 27. 12:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!