Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lenyelt egy alufólia...

A macskám lenyelt egy alufólia darabot. Mit csináljak???

Figyelt kérdés

A macska szerelés közben odajött hozzám és lenyelt egy darab alufóliát. Maine Coonom van kb fél centis lehetett a darabka. Utána kiköpte a nyálát (nem tudom hogyan kell ezt értelmesen megfogalmazni)

És érkezett öklendezni.

Aztán lefeküdt aludni és játszottam vele. Nem tűnik úgy mintha rosszul lenne.

Nem tudom, hogy mit kell csinálni. Segítsetek!



dec. 28. 16:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Elírtam. *Elkezdett öklendezni
dec. 28. 16:24
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Mekkora a macska? Milyen idős, hány kiló?

Ha tényleg lenyelte, nem akadt meg a torkán, akkor jó eséllyel csak átmegy rajta. Én azért a biztonság kedvéért elvinném orvoshoz, főleg, ha még nem kifejlett, hanem kölyök.

dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy éves múlt kb 2 hónappal 5 kilogramm. És mondtam hogy Maine Coon. (Elég nagy macska fajta)
dec. 28. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, azt láttam, hogy Maine coon, csak a kora nem szerepelt, és nem mindegy.

Szerintem nem lesz baja, ha már tényleg lement az alufóliadarabka. Kakit viszont nézegetni kéne majd, hogy kijött-e.

dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Fél centi az semmi. Még egy hat hetesen is simán átmegy.
dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
55%
Az én kutyám már annyi mindent lenyelt, és semmi baja. A macskadnak se lesz nyugi.
dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gond nincs, a gyomorsav egy picit majd próbál oldani belőle keveset, egyébként meg szépen átmegy rajta és észrevétlenül távozik.
dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A székletét vizsgáljad, hogy kijött-e az idegen tárgy. Illetve, hogy véres-e a végtermék. Mi ceruzával szoktuk ilyenkor napokig szétnyomkodni a kakát. Nagy valószínűséggel átmegy rajta, és nem lesz semmi baja.
dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnám hogy egy picike darab komoly problémát okozna. De az alomba valóban érdemes belenézni pár napig, hogy kijött-e túloldalt.
dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!