Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám sajnos leukózisban...

A macskám sajnos leukózisban szenved.Tudtok ajánlani valami jófajta nedves konzervet?

Figyelt kérdés
Sajnos száraztápból semmit nem evett meg régen sem.Elég válogatós viszont kiderült,hogy beteg és szeretném főtt húsokon kívül valami minőségi konzervvel etetni.Lassan mar rettegek mit adhatok neki,nehogy baj legyen.

#eledel #Leukózisos macska
dec. 29. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Rosie's farm macskakaját. Van belőle mindenféle kiszerelés és íz, nálunk a cica imádja :) Nincs benne semmi felesleges adalék, csak ami kell.

Zooplusról lehet rendelni, máshol nem tudom kapható-e itthon.

dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szolovjov ***** válasza:
Szegény cica, az enyém is leukózisos volt. Ha lesz még macskám beoltatom ellene az biztos.
dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es, sokszor mar az anyamehben fertozottek a kolykok, szoval az oltas se garancia, ha addigra mar mindegy neki.

9 eves a leukozisos macskam, ha lesz valaha meg, akkor en csak es kizarolag negativ teszttel fogadom orokbe. Vagy tenyesztotol veszek, az is lehet. Nem tudom, de az en macskam 8 hetes koratol kezdve bent el velem, a betegsege pedig 9 honapos koraban derult ki, addigra mar persze be is volt oltva ellene, biztos, ami biztos, de nalam nyilvan nem kaphatta el, mert benti volt.

Valahogy kolyokkent vagy az anyjatol szerezte a korsagot :(


Egyebkent en azert nem mondanek meg le teljesen a szaraztaprol kerdezo, mert az en cicam pl hajlamos a hasmenesre es az sokat segit neki, ha szarazat eszik. Applaws szarazat es alusat kap, szereti.

dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy hete voltunk orvosnál,mert lázas volt.Szinte egész nap pihen azóta ,de eddig rendesen evett ivott WC-zett.Ma viszont keveset evett és hiába kínálgatom nem eszik csak fekszik egész nap.6órája nem evett,és mar nem tudom eldönteni,hogy megint baj van-e vagy mi van.Amúgyis stresszes cica és két napja vendégek vannak nálunk mar arra is gondoltam nem -e az zavarja be,de attól is félek,hogy megint visszaesett.Akinek van tapasztalata leukozisos macskával megköszönném ha leírná pár sort.
dec. 29. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
2, Már ha lenne oltóanyag a országban ellene... Mert nincs.
dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen immunerösitöt kap? Állatorvos mit adott neki?
dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Dm Guardot kap,amúgy az előbb fecskendeztem nagy nehezen a szájába és utána evett is valamennyit.tényleg nem rossz cucc .Napi kétszer kell adni neki.
dec. 29. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Dm guard jó. Sajnos a stressz kimondottan nem tesz nekik jó, könnyen visszaeshetnek tőle. Ha nem javul, holnap mindenféleképpen jó lenne az állatorvos, mert sajnos ők ha stabil, tünetmentesek, sok-sok évig élhetnek, de probléma esetén nagyon gyorsan összeomolhatnak.

Ami a legveszélyesebb, és legfeltűnőbb: vérképzési problémák miatti "kifehéredés" (ínynél, és a fülén). Ha a veseproblémák miatt besárgul, akkor sajnos csak a csodába lehet bízni. :/

De szerencsére, ha rendbejön, akkor jellemzően az hosszú nyugodt "egészséges" szakaszt jelent.

dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!