Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az eledelnek lehet baja?

Az eledelnek lehet baja?

Figyelt kérdés

Egyszercsak nem akarja megenni a macska azt a kaját, amit mindig kapni szokott és egyébként imádja is. Most hozzá sem nyúl, várja hogy hátha lesz más.

Kitettük a kóbor cicáknak, de azok is nagy ívben elkerülik (láttam), pedig frissen bontott alutasakos pástétom.


Ilyenkor lehet, hogy valami baja van az ételnek?


Máskor is fordult már elő hasonló másik cicával, hogy az egyik csomagból semelyik tasakot nem kérte, olyankor inkább elkezdte enni a száraz tápot, pedig azért nem rajong...


dec. 30. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ilyenkor a tápnak baja van. Az ő szimatuk nem csal. Ne etesd meg egy cicával se, kérlek.
dec. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Logikus, hogy igen. Ha nincs rossz szaga, akkor például nagyon el lehet sózva, vagy valami hasonló.
dec. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mondtam volna, hogy néha nekik is szükségük van más ízvilágú ételre de ha a kóbor macska is otthagyja akkor ott maga a pástétom van elrontva, méghozzá nagyon ha egy éhes állatnak sem kell. Minden esetre érdemes lenne jelezni a gyártónak, forgalmazónak.
dec. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek általában bekerülnek a Penny, meg egyéb vacak üzletlánchoz, és árulják még bőven jó lejárati idővel, jóval olcsóbban..

Aztán a cica meg jól nem eszi meg, nekem is ezt csinálták.

Bár vettem a fresnapf-ból is olyat, aminek dögszaga volt...még a szomszéd kutyájának se kellett, pedig marha drága volt.

dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez a Lidl-s Coshida Pure taste.

Gabonamentes.


Szerintem amúgy elég jó és szeretni is szokták, de néha van 1-1 ilyen tasak...

dec. 30. 10:59
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ez esetben nem tudom mi történhetett, mi is néha vettünk Lidl-s C Pure-t eddig még elégedett volt vele a cicánk. Igaz, hogy mi nem mindig ezt vesszük de felírtam arra a listára amit magamnak készítettem a jó étvággyal elfogyasztott kajákról, márkákról. Ezt azért írogatom, hogy szükség esetén legyen némi támpontom ha kellene venni gyorsan valamit. Közepesen válogatós őfelsége.:D
dec. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!