Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináltok a használt...

Mit csináltok a használt kaparófával?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 1 éve vettünk az örökbefogadott 3 éves cicának egy kaparófát, és már annyira szét kaparta ezt a szizált a rudakon, hogy nem nagyon tudja kaparni. Jobbnál jobb pozíciókból próbálja koptatni karmait.:D


Tehát a kérdés az lenne, hogy ti ezekkel a kaparófákkal mit csináltok? Újat vesztek?

Sajnos pótrudakat nem találtam, vagy ha találok is, és vennék mondjuk 3-at, akkor már megvan egy új kaparófa árának a fele.

Ez egyébként a zooplus-ról vásárolt Penelophe kaparófa.



jan. 1. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is így jártam, bár nekünk a cica 2 év alatt kapta szét a kaparófát. Én is néztem csak a rudat, de tényleg jó drága, szerintem jobban megéri teljesen újat venni. A mi kaparófánk plüss bevonata is jól megkopott már, úgyhogy én nem sajnálom kidobni.
jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Eladom ès veszek újat
jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kitana. ***** válasza:
80%
Az enyém nem használ kaparófát, de pl szizált lehet kapni külön, megnézném, hogy le tudom-e fejteni a használtat és újratekerni, ha nem akarnék újat venni.
jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Leszedtük a régi kötelet és betekertük újjal, alá került ragasztó, valami nem mérgező fajta, de erős. Ilyen kínai webáruházból lett rendelve a kötél, valami 50 méter volt tök olcsón.
jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Penelopéhoz jó a Fressnapfban kapható pótrúd is, tudom, mert én is vettem hozzá kb egy év után. Ha csak ennyi a baj, én nem dobnám ki, de aztán már széttörtek a fekhelyek is, akkor nyilván kikukáztam.
jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Én is valószínűleg felújítanám, új kötelet és ha kell akkor új, v más huzatot is tennék rá. Biztos, hogy az elkopott kötél miatt nem vennék újat, persze aki nem szeret ilyen dolgokkal vacakolni az vegyen másikat. A mi macskánk az első adandó alkalomtól fogva a hatalmas csőrös jukkánk és a jukka pálma törzsét használja kaparófának ezzel én le is tudtam ezt a dolgot.:D
jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!