Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a létező legolcsóbb...

Melyik a létező legolcsóbb macskatáp?

Figyelt kérdés
És hol lehet megvenni?
jan. 11. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Tescos, lidl-s, etc sajátmárkás tápok olcsók. Lidli-s még kb elviselhető is.


De ha még elviselhető árú, és nagyjából jó tápot akarsz, rendelj zoopluss-rol smilla-t 10kg-os kiszerelésben.

jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Az Aldiban a legolcsóbbak úgy tudom.

Most konkrét nevet nem tudok mondani de ha bemész biztos megtalálod.

jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A Whiskas is egy kalap szar egyébként. Hulladék az összes.


Egyébként én inkább segítséget kérnék a csapdázásukban és az ivartalanításukban. Tavaszra már 50 macskád lesz és tényleg nem győzöd majd őket etetni.

jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most őszintén minek etetsz kóbor macskát??? Inkább a sajátjaidnak vegyél normális tápot, a wiskas nagyon az alja...
jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Itt mindenki kóstolta a Whiskast vagy mi? :D Én nem szoktam macskatápot enni.
jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%
#15 Nem, csak el tudjuk olvasni az Összetevők címkét, okostóni
jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#15

Professzor Úr!

Ugye azért mert nem tud tojást tojni, még Ön is meg tudja állapítani, hogy egy tojás záp?


Egyébként igen egyszerű. A macskafélék táplálkozása jelentősen eltér a kutyafélékétől. A macska tápigénye jóval nagyobb állatifehérje arányt jelent míg a kutya kevésbé fehérjedús tápot igényel. Ha megnézed az összetevőket, az olcsó macskatápok a biológiai szükségletüknél nagyobb mértékben tartalmaznak növényi eredetű összetevőket, gabonaféléket és szóját. Ezekre a macskáknak nimcs szükségük, az állateledelgyártóknak viszont annál nagyobb, hiszen így tudnak költségeket csökkenteni. Minél több gabona és szója van a tápban, annál gyengébb minőségűnek számít az eledel. Persze a macska megeszi ha éhes, de attól a táp biológiai értéke nem optimális.

Az igazán jó tápok egyáltalán nem tartalmaznak gabonaszármazékot (grainfree) és szójából is minimális mennyiséget

jan. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Kutyatáp a legolcsobb macskatáp
ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!