Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti-benti macska bejár...

Kinti-benti macska bejár kakilni, hogyan neveljem le róla?

Figyelt kérdés

Ki-be járhat, sokat van kint, de folyton befut kakilni az alomba, aztán ahogyan végzett, megy is vissza ki. Szinte csak kakálni jár be.

Számoljam fel az almot? Ne legyen lehetősége bent kakilni? Vagy ha ezt teszem, akkor is bent fog, csak máshová?


jan. 13. 09:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem olyan válaszokat várok, akik kioktatnak, hogy a macskának bent a helye vagy mi bajom van az alommal?

Hanem tippeket, mert én azt akarom, hogy kint kakiljon.

jan. 13. 09:26
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Tél van még, lehet, hogy azért jár a benti alomra.
jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rakd ki az almot, mint macskát szarni.
jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2, igen tél van, és hideg is, de látszólag jól elvan kint, egész nap kint mászkál, szinte csak xarni jön be, ami bosszantó. Ha amúgy is kint van, és nem zavarja a hideg, akkor miért teszi?

#3 erre én is gondoltam, hogy a kinti lépcső mellé kirakom, majd egyszercsak elveszem onnan is.

jan. 13. 09:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A macska elkaparja a végtermékét legtöbbször. Az alomba sokkal könnyebb, mint a fagyos földbe.

Rakd ki az álmot vagy szórj ki vastagon homokot

jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne csodálkozz! Te szrnál kint ilyen hidegben? Még jó hogy bemegy a meleg lakásba.
jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki almot ajtó elé,ha lehetséges. Megérzi szagot oda fog menni, meg kell neki mutatni,hogy ott van.
jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki kintre is almot. Valahová a bejárata közelébe. Jelenleg fagyos a föld. Lehet nem tetszik neki, hogy hideg, vagy hogy nem tudja elkaparni. Ha kiteszel almot, és ott is használja,akkor biztos, hogy az a baja, hogy megszokta a kapirgálást és úgy jó neki.

Ha azt sem használja, akkor csak fázik, és kényelmesebb neki bent, mint kint. Van ilyen, az bereknél is, egy panellakót nehezen veszed rá a gugolós vécére...

jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 de csak kakilásnál fázik? Viszont kiraktam az almot, az ajtót meg rácsuktam. Ha bekéretőzik, akkor meg figyelem mit csinál.
jan. 13. 14:41
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ő sosem volt “panel lakó”. Már felnőttként szokott hozzánk, lefogyott kóborkaként. Egy ideig be sem engedtük a házba, de most télre elkényelmesedett és bent alszik. Amivel nem is lenne bajom, ha nem szokott volna rá arra, hogy szarni bent jó.
jan. 13. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!