Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véres / sebes a macskám orra...

Véres / sebes a macskám orra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval a macskámat tegnap este láttam utoljára egész nap nem volt itthon de aztán este haza jött. Felemeltem és láttam hogy az orrára rá van száradva a vér és nagyon szuszogott. Egyből le is raktam a helyére azóta alszik inni/enni nem igazán akar a szüleim pedig nem akarják állatorvoshoz vinni pedig tudják hogy ez a macska a mindenem… Na mindegy most ne is ezen filózzunk hanem esetleg tudtok valamit amivel a ,,rászáradt vért’’ le tudom törölni az orráról? Próbáltam vizes fülpiszkálóval valamennyit leszedett de nem az igazi… Meg esetleg valami tipp hogy mi történhetett vele? Szerintünk egy másik macskával verekedett mert a mi utcánkban elég sok a macska de nagyon féltem… félek hogy meghal esetleg valami tanács? (Állatorvos kizárva)

jan. 13. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"De utálom az ilyen szülőket"


Szülőket??

SZÜLŐKET???!!!


Én meg a retardáltakat, akik azt hiszik, egy ember szülhet macskát!

jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

11,


"a szüleim pedig nem akarják állatorvoshoz vinni pedig tudják hogy ez a macska a mindenem"

Az ilyen szülöket utálja, senki sem hiszi, hogy ember szülhet macskát.

jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
#11 😂pedig egyszerű mondat volt ki a retardált?
jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!