Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska miért dörgölőzik...

A macska miért dörgölőzik egész nap az emberekhez, tárgyakhoz?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a lábához dörgölőzik, egész nap ezt csinálja. Ha el van küldve, akkor falhoz, tárgyakhoz, aztán visszajön és csinálja tovább annál aki épp ott van. Kap kaját, akkor fekszik egy fél órát és kezdi előről. Ha van valami a kezemben kiveri.

jan. 19. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem értem, mért használják egyesek a gyakorit google helyett? 9500 találat! [link]
jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
1# mert erre való? Én meg azt nem értem miért fáj normális választ adni..
jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem erre való. Hanem hogy véleményeket, személyes tapasztalatokat, tanácsokat kérjünk, nem tényeket, amiket fél perc alatt nagyobb biztonsággal meg tudunk szerezni.
jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

3-aska vigyázz leesika gyűrű az ujjadról ha normálisan válaszolsz. HA erre van időd akár a választ is leírhattad volna.

"A macska nemcsak az arcodhoz dörgölheti a fejét, hanem a lábadhoz is, az egész testét. Ez ugyanúgy a szeretet és a ragaszkodás jele, illetve természetesen utalhat arra is, hogy a cica enni szeretne."

jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A normális válasz az, ha megtanítom a kérdezőt arra, hogy hogy tudja az internetet a leggyorsabban és leghatékonyabban felhasználni. Hosszú távra.
jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-s nem, nem ez a dolgod. Az a adolgod, hogy a kérdésre válaszolj.
jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is megtörtént egyidejűleg!
jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#1: Talán mert kíváncsi vagyok más véleményére is. Ha nem érdekel a téma, nem kell megnyitni a kérdést. Ilyen egyszerű.
jan. 21. 22:42
 9/9 anonim ***** válasza:
A tények nem vélemények.
jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!