Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskák kötődnek a gazdájukhoz?

Macskák kötődnek a gazdájukhoz?

Figyelt kérdés
Vagy mindenkinek hízelegnek, aki kaját ad nekik?

jan. 26. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
 1/5 anonim válasza:
94%
Én nem adtam kaját, de tini koromban egy kiscicat megsimogattam, aki ezután hazáig követett… nem tudtam elzavarni.
jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség egyébként, hogy azt csípik aki kaját ad nekik. Én az utóbbi egy évben jó, ha kétszer adtam nekik kaját (mert nem vagyok olyan időközben itthon), mégis ha itthon van mindenki "rámtelepednek", velem alszanak, jönnek utánam, mint a kiskacsák. Ha kaját nem is adok nekik, de szerintem a legtöbbet én foglalkozom velük a családból
jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
95%

Szeretik a kedvességet, nálunk is van olyan cica az utcában, akit szoktam simogatni, és követ.

Saját cicáink szaladnak elénk, ha hazaérünk.

Szóval szerintem kötődnek.

jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem abból áll a macskával való foglalkozás, hogy napi egyszer adsz neki enni, a többi idejét meg az utcán tölti, akkor igen. Ez a tévhit, hogy a macska csak a helyhez meg a kajához kötődik, azért alakult ki, mert sokan azt vallják, hogy "adjál neki enni, aztán hagyd hogy élje az életét". De kérdem én, egy állat, ami nem is ismeri a gazdáját igazából mi okból kötődne hozzá? Persze, hogy mindegy neki, hogy kitől kap napi egyszer kaját, ha csak annyit foglalkoznak vele. Ellenben a macska emlős, ki tud alakulni benne a kötődés, csak ezt nem a napi egyszeri etetés fogja kialakítani, amit minden második sarkon megkap.
jan. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy tévhit hogy csak a kaja köti a gazdajahoz, a macskák igenis hűségesek, es szeretetre képes állatok
jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!