Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák nem tanulnak a...

A macskák nem tanulnak a hibáikból, vagy csak az enyém ilyen butus?

Figyelt kérdés

Este ülök a fotelben a kályha mellett, macska az ölemben dorombol. Egyszercsak megúnja és átugrik a kályhára, aminek persze forró a teteje. Szegényke azonnal leugrott és elfutott, szerencsére csak egy picit égett meg a tappancsa, másnap már nem sántított, nem fájlalta.

Most kb egy héttel később ugyanaz a jelenet játszódott le, a macska ugyanúgy felugrott a kályhára, és megégette magát.

Persze engem is lehet hibáztatni, hogy minek ültem másodjára is a kályha mellé, de nem gondoltam, hogy mégegyszer odamerészkedik.



jan. 29. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, közben többször felugrott, amikor a kályha nem volt forró
jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az enyém a poloskákat vadássza és mindig az a vége hogy fanyalogva prüszköl mikor a szájába veszi mintha nem csinálta volna már meg ugyanezt minimum 50 alkalommal
jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyém se.


Van az a szokása, hogy megbújik, és az utolsó pillanatban kirakja az utamba a kis mancsát. Óvatos vagyok, de néha megesik, hogy túl későn veszem észre, és rálépek.


Szegény felsír és elrohan, én meg futkoshatok utána, hogy ugye nincs semmi baja?


...aztán 10 perc múlva megint elém vetődik egy cicatappancs.

jan. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 jaj, ahogy mondod, ez is ismerős. Számtalanszor ráléptem, belerúgtam véletlenül, mert mindig a lábam alatt legyeskedik. Ha felállok jön utánam, pontosabban nem is utánam, mert hirtelen megelőz, aztán 30 centire előttem megáll. Pont mintha büntetőfékezne.
jan. 30. 08:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém néha felugrik a ruhaszárítóra, ami persze felborul alatta és nagyon megijed. De nem tanul belőle.
jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ó, ugyanez. Rácsattan a kis szolid 5 kilós habtestével, és ha ez nem elég, még balettozik is rajta. Úgy lifeg a tetején, mint valami elbszott barázdabillegető.


Esett már össze alatta, felborzolt farkincával (mint egy felizgatott vécékefe) rongyolt ki a szobából.


Két perc múlva újra ott pilinkélt a tetején.


Pedig igyekeztem következetesen leszedni róla, átszoktatni, rászólni, ráüvölteni (ezt akkor, amikor már dőlt volna rá az egész, én meg megijedtem, hogy baja esik) de rám se bagózik.

jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!