Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyulladt fogíny? Nincs semmily...

Gyulladt fogíny? Nincs semmilyen más tünete

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap vettem észre, hogy a cicám ínye a fogainál eléggé piros:

[link]

[link]


Jövő héten viszem dokihoz az évi oltása miatt, akkor mindenképp megemlítem, de addig megkérdeznélek Titeket is.


Teljesen véletlenszerűen néztem bele a szájába, csak hogy csekkoljam - nem nagyon akarta hagyni, bár amúgy sem szereti annyira, ha macerálom. Fotót is alig bírtam csinálni.


Ezen kívül semmilyen más tünete nincs. Játékos, aktív rosszcsont. Gond nélkül ropogtatja a tápját.


Rászokott arra, hogy a fa polc csücskét rágja (rászólok ilyenkor, le is ragasztottam, de felszedi...) esetleg az irritálhatta?


febr. 8. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha oltva van, akkor a komolyabb bajok, mint FIV/FELV kb. kizárhatók. (Ezek gyakran okoznak ínygyulladást.) Sima esetben fogkövesség, főleg idősebb cicáknál akár FORL is okozhatja. Mindenképp nézesd meg.
febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!