Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6-7 hónapos cicám nagyon...

6-7 hónapos cicám nagyon vékonyka, hosszú, nyulánk. Fog még nőni, erősödni?

Figyelt kérdés
Lány cica, nyilván nem lesz hatalmas. De a szomszéd 4 éves lánycicája mellett nagyon kis törékeny. Meddig nőhet, erősödhet? 1 éves korig?
febr. 8. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár az enyém kandúr, ilyen korban ő is nagyon vékonyka volt pedig jóval többet evett mint papíron kéne. Most 2 éves és csak nemrég lett szép felnőttes termete. Szerintem amíg nem extrém sovány addig nem kell aggódni, nem minden cica hízékony
febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik ivartalanított lány cicánk elég hosszú volt fiatal korában, azt hittük, hogy mindig ilyen nyúlánk marad, aztán egy éves kora után elkezdett kerekedni, azóta is kandúrnak nézi szinte minden "hozzáértő" (trikolór) :)

Pár éve meg odakeveredett hozzánk egy kóbor kandúr, a fejformáján látszott, hogy fiú, de olyan kis vékony volt, azt hittük, hogy kölyök.

Mivel nem tágított, így megbeszéltük, hogy befogadjuk (csak a kertbe és a fűtött kazánházba, mert a benti cicánkat gyűlölte az első perctől fogva).

Elvittük a dokihoz egy állapotfelmérésre és ivartalanításra, meglepődtünk, mert bőven 1 éven felül volt fogai alapján. Kb. egy-két hónap alatt lett belőle egy igazi csillogó szőrű vaskos kandúr :)

Szóval szerintem kb. az első év (+ivartalanítás) a vízválasztó, persze normál táplálás mellett, a kandúrnál ezért csúszott.

febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban nagyon vékonyak, hiszen ilyenkor nyúlnak egy nagyot, majd megtestesedik.
febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor még teljesen természetes. Az én cicáim is ilyenek voltak. Most meg már mindig megkapjuk az állatorvostól, hogy kicsit diétázni kéne :D
febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!