Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért köhöghet a cicám?

Miért köhöghet a cicám?

Figyelt kérdés
El fogom vinni orvoshoz, addig is jól jönne néhány tipp, mert eléggé aggódom érte. Szóval pár napja vettem észre, először szőrcsomóra gyanakodtam, de eddig soha nem hallottam így köhögni, csúnya, száraz köhögés, egy nap kb 3-4x tör rá rohamszerűen. Az étvágyával nincs probléma, sokat eszik, és aktív is, szóval ránézésre nem látszik rajta, hogy beteg lenne.

febr. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok orvos és jobb is, ha elviszed, de szerintem nagy eséllyel egy makacs szőrcsomó :) Ha lehet, azért adj neki szőroldót :)
febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Benyelt egy szőrcsomót valószinüleg.
febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet semmi komoly, pár nap és elmúlik, de lehet akár macskanátha kezdődő tünete is. Ha rosszabbodik az állapota, takonyos lesz, hörögve veszi a levegőt stb, akkor irány az állatorvoshoz.
febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is sürgősen szerezz féreghajtó tablettát mert lehet hogy férges és ettől le van gyengülve az immunrendszere. Ne adj neki hűtőből semmit, hidegen semmit, ne engedd ki az esőbe, viharba. Minden tele van most vírussal sajnos ebben a hülye enyhe időben. Macska multivitamint is adjál a kajájába. Az én macskám is behúzott egy-két vírust, most lábadozik. Influenzás volt és elég durva hasmenése is volt később amitől csontra lefogyott.
febr. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat, az állatorvos felírt neki gyógyszert, remélem az hatni fog. Egyébként lehet úgyis férges ha jó húsban van, kövér?
febr. 13. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!