Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg lehet a cica?

Beteg lehet a cica?

Figyelt kérdés
Találtam ma egy cicát a munkahelyem parkolójában, szegény meg volt ázva és az autóm alatt gubbasztott. Nagyon megsajnáltam úgyhogy leterítettem a padlót a kocsiban és hazahoztam. Már be is vásároltunk neki. Nagyon kicsike, 2-3 hónapos lehet. Külsőre egészségesnek néz ki, nagyon szép cicus lett belőle amikor megszáradt. Bújik, dorombol, nem mutatta semmi jelét annak hogy félne az új helyen. Eszik és iszik is rendesen, az almot egyből tudta használni. Viszont hasmenése van. Délután 4 óra óta kb 5x volt nagy wc-n, és nem akarok hülyeséget mondani de olyan mintha ilyenkor kijönne az aranyere. Piros kitüremkedés van a fenekénél, de egy idő után eltűnik. Holnap viszem orvoshoz, de nagyon félek hogy valami baja lehet. Aludni sem tudok mert annyira beleköltözött a szívembe pár óra alatt. Valaki találkozott már hasonló tünettel? Ha igen mi volt az oka?
febr. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán sok mindent összeszedhetett, macskanáthától hasmenésig. Orvos megvizsgálja. Teszteket csináltass neki( parvó, fiv, felv) Utána éljetek boldogan:)
febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az erőlködéstől van. Amikor az enyémnek hasmenése volt én is láttam ilyent neki. De ha utána eltűnik akkor szerintem nincs gond.

Orvoshoz azért vidd el, meg a hasmenést is kezelni kell, mert kiszáradhat.

febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónapos cicának a gyomra még nagyon érzékeny. A hasmenéshez az is elég, hogy más kaját kapott, mint amit eddig evett. A túlzott hasmenéstől ki tud dudorodni a végbelénél. Holnap úgyis viszed orvoshoz, ne parázz rá előtte. Rendes tőled, hogy megmentetted szegénykét. ❤
febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.:)❤️

Voltunk orvosnál, megkapta az első szuriját és antibiotikumot a hasmenésre. A tesztekkel még várok 2-3 hetet, mert azt mondták ahhoz vérvétel kell, nem akartam szegényre mindent rázúdítani egyszerre.:)

febr. 13. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!