Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen jutalomfalattal próbálk...

Milyen jutalomfalattal próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Meg akarom tanítani valamire a cicát.

Szereti a hasát, viszont elég válogatós.


Rágni lusta, úgyhogy olyan jutalomfalat kéne, ami puha, darabos (kézből oda tudom neki adni), és nem maszatol.


Aldis shah premium rudat nem szereti, Trixie szárított csirkemell filé csíkot szintén nem.


Ismertek olyat amiért rajongani szoktak, és könnyen adagolható?


febr. 15. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mieink a fagyasztva szárított húsért rajonganak, az az egyetlen jutifali, amit mind a három megesz. 😊 Cosmát vagy Purizont szoktak kapni.
febr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A mindenhol kapható Dreamies-t a legtöbb macska szereti.

De ne etess kézből macskát, dobd neki, hogy el tudja kapni. A macska szeret vadászni és játszani is, úgy minden kaját jobban szeret.

febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Macskafüggő. Nekem az egyik cicám odavan a pasztákért, a másik nem szerette.

A Dreamiest viszont tényleg szokták szeretni, de ne adj egyszerre túl sokat.

febr. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A Dreamiest-ből vannak töltöttek (pl. sajttal), azokat szeretni szokták. Vagy olyat is kipróbálhatsz, ami füvet tartalmaz, az segít a szőrgolyók kiürülésben. DM-ben, Aldiban is szoktam ilyet venni.
febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3/3 macskám utálja a Dreamies összes ízét (próbacsomagot vettem). 🤣 Nekünk is a fagyasztva szárított husikat szeretik.
febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Dreamies is egész sikeres volt de a Carnilove csirke+kakukkfű jutifalival szerintem emberiség ellenes bűnök elkövetésére is rá tudnád venni a macskám. Nem ez a ropogós fajta hanem inkább ez a félnedves, mint egy megszikkadt édeskeksz. Konkrétan a napi háromszori gyógyszerbeadást azzal akartuk enyhíteni hogy a tabletta után kapott egy ilyet. pár nap múlva a gyógyszeres doboz zörgésére a macska visítva csapódott be a konyhaszekrénybe amin tartjuk hogy ő rohadtul készen áll.
febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 ez óriási, jót nevettem, köszi! :D


Kipróbáljuk mi is.

febr. 20. 23:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!