Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb féreghajtó...

Melyik a legjobb féreghajtó cicának?

Figyelt kérdés
Sajnos láttam egyet kihullani a szőréből alomhasználat után.🥲 Ti melyiket adjátok a cicának? Mennyi idő amíg hat?
febr. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Minőségi száraztáp megakadályozza , állatgyógyszertár segít , kisebb adagonként első körben hetente aztán félévenként .
febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Minőségi száraztáp megakadályozza"


Nem akadályozza meg.


"kisebb adagonként első körben hetente aztán félévenként"


Nem igaz. Most egy adagot, aztán 2 hét múlva ismétlés.

Majd 3 havonta. Ha a 3. havi féreghajtásnál van féreg, akkor 2 hét múlva ismét. (Ha nincs féreg a kakában, akkor nem kell ismételni, de 3 havonta ugyanúgy célszerű beadni)


"állatgyógyszertár segít"


Ebben igazad van.


Kérdező, szinte bármelyik, forgalomban lévő tabletta megfelelő.

febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
van egy nagy, sárga, azt ne vedd meg, mert bár olcsó, nem lehetséges beadni nekik. mindenesetre ilyenekről állatorvost kérdezzél, ne a gyakorit!
febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az eddigiekhez annyit tennék hozzá, hogy ha nem vagy gyakorlott macskagyógyszerező, akkor árulnak féregtelenítő pasztát is, aminek lényegesen nagyobb az elfogadási aránya. A tablettát a legtöbb macskával csak közvetlenül lehet lenyeletni, mert a kajában nem hajlandók lenyelni (összetörve még annyira se sokszor).
febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Drontal sztem.
febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Evicto csepp, ha nem akarná bevenni a tablettát.
febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Sárga gyógyszert adtak a patikában, azt mondták hogy egy negyedet adjak neki mert még csak 3 hónapos. Belenyomtam jutifalatba és megette.

febr. 20. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Advocate spot-on. Bolha ellen is jó, teljesen kombinált.
febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!