Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek volt bélgyulladásos...

Akinek volt bélgyulladásos cicája, mi lett vele?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos befogadott cicám, 2 napja nagyon elhagyta magát, hányt és hasmenése volt ezért elvittem orvoshoz. Azt mondta súlyos bélgyulladása van, és nem is biztos hogy túléli mert még nagyon pici.😭

Kapott infúziót és 3 féle gyógyszert, holnap kell visszavinnem kontrollra. Nem látok rajta semmi változást, ugyanolyan kedvtelen mint volt. Nagyon félek hogy elveszítem.😢

Volt már valaki esetleg hasonló helyzetben? És ha igen mi lett a cicával?


febr. 22. 22:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van egy cicám szerencsére jól van de kívánom hogy gyógyuljon meg a cicád
febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk hasonlo helyzetben, talan picit idosebb volt a cica, mint 2 honapos, de kicsi volt meg. Vele minden rendben lett, miutan megkapta a szukseges kezeleseket. Kivanom, hogy veletek is ez tortenjen!🙏
febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Nekem most halt meg. :-(

Három éves hosszú szőrű kandúr, a hasmenésen kívül semmi baja nem volt. Evett ivott ami sajnos gyakran folyékony formában távozott belőle. Már szinte minden rendben volt (probiotikummal kezeltem) de féltem hogy kiszárad és elvittem orvoshoz. Kapott infúziót és telenyomták valami erős mérgekkel amit nem lett volna szabad. Hazavittem egy jóízűt evett majd hirtelen rosszul lett mikor lepihent mellém és kínok között múlt ki. Azóta is bűntudat gyötör hogy orvoshoz vittem szegényt. :-( Szóval ne gyógyszereztesd el, ez vírus amit csak magától küzdi le, a széles spektrumú antibiotikum kinyírja! Csak folyadék pótlásra van szüksége és probiotikum, esetleg hasfogó paszta és jobban lesz.

febr. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ég egy adta világon semmit nem kell csinálni a macskát ki kell engedni a szabadba és a önmagát meggyógyítja .
febr. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 05:13 Á, igen. Épp a múlt héten engedtem ki egy háromlábú cicát kóricálni, egyből két lábat növesztett vissza. A második lett a tartalék.


#3 00:22, sajnálom a cicád, de ez a "gyógyszer rósz, puszta immunrendszer lyó" felfogás nettó hülyeség.


A macskának igenis kell az orvosi kezelés, ha olyan baja van. A szabadban ráadásul fsza szövődmények, elfertőződések tudnak kifejlődni az ilyenekből.

febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, talan nem probiotikummal kellett volna kezelgetni otthon isten tudja meddig, hanem azonnal orvoshoz vinni. Most nem azt mondom, hogy akkor tutira eletben maradt volna, nem lehet tudni, de erdekes a felfogasod. Te kezeled otthon, az nem baj, neked lehet, de a “hulye” orvos, amikor gyogyszereket ad neki, elcseszte.

Oke :D

febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszát jelentettem, mert marhaságokat ír.


Kérdező: Tedd, amit az orvos javasol, mert ő tudja, mit csinál. Jobbulást a cicádnak.

febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére egy gyógyszeres kúra hamar rendbe tette.
febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mennyire hamar? Én is adok neki antibiotikumot, most hol rendeset kakil hol hasmenése van.

febr. 24. 06:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Már jó pár éve volt, de úgy emlékszem, hogy a mi cicánk kb egy hét alatt teljesen rendbe jött
febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!