Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legideálisabb cica...

Melyik a legideálisabb cica fajta benti tartásra, amelyik jól elvan egyedül?

Figyelt kérdés
Sajnos dolgozni nem vihetem magammal, így hétköznap sokat lenne egyedül.
febr. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem fajta, hanem egyéniség kérdése. Vannak nyugibogyók és vannak örökmozgók.
febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Brit
febr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ne vegyél fajtatiszta macskát, tele vannak a menhelyek. Macskánál tényleg semmi értelme…
febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Melyik macska ideális benti tartásra?

Mindegyik, amelyik házimacska féle, legyen akár fajtatiszta, akár utcai vegyes.

Melyik van el jól egyedül?

A macskának ugyanúgy törődésre és foglalkozásra van szüksége, ahogy egy kutyának is. Némelyik macska nyugisabb temperamentumú, némelyik meg energikus, de ez nem fajta függvénye, hanem egyedé, tehát ha ilyen szempont neked fontos, akkor felnőtt cicát szerezz be olyan helyről, ahol segítenek neked kiválasztani a személyiségében leginkább hozzád illőt.

Ha nagyon keveset vagy otthon, akkor viszont a macskatartás nem neked való.

febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor legyen kettő. Magára hagyva, semmilyen fejlett idegrendszerrel rendelkező állat nem jó, akár kutya akár macska.
febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
A macska nem igényli a fajtársak jelenlétét, szóval két macska együtt nagyobb eséllyel lesz negatív hatással mindkettőre, mintha egyedül lenne.
febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
A macska képes napi 20 órát aludni. Amikor nem vagy otthon, akkor is átalussza a nagy részét.
febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Az én cicáim ha véletlen egyik az egyik szobába, másik a másikba keveredik a nagy játék közepette és nem látják egymást, már keresik egymást, az egyik nyafog, purrog, a másik kétségbe esve sír.

Én nem tudom, mi lesz, ha egyik előbb pusztul el, mint a másik 😞

febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!