Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ettől lehet valami baj?

Ettől lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Van egy cica aki nem az enyém, fogalmam sincs kié, szoktam neki adni enni néha. Ma az ölembe ugrott és megsimogattam, de észrevettem, hogy sebesek a fülei. Láttam már, hogy sokszor vakarja.

Nem értem hozzá a sebhez kézzel, ami ruha volt rajtam rögtön levettem.

A kérdésem az lenne, hogy ettől lehet valami bajom? Elkaphattam valamit esetleg ami halalos lenne?

Köszönöm a válaszokat előre is!



márc. 7. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem.


Lehet csóri csak bolhás és vagy allergiás valamire és sebesre vakarta tőle a fülét.

márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ettől nem lehet húsevő baktériumot elkapni ugye? Mert ezzel lettem megijesztve..
márc. 7. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nincs rá mód, hogy elvidd állatorvoshoz?
márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az én macskám ezért nem tudom.
márc. 7. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Már hogy lehetne húsevő baktériumot elkapni? Az sem normális, aki ilyet állít.


Egyébként, innen megtippelve, laphámrák lesz. Főleg, ha fehér, vagy a fülén fehér az a macska. Nem fertőző, cserébe eléggé halálos. A macskára :/

márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem biztos, hogy laphámrák, sima fülatka is okozhat ennyi tünetet.

De bármelyik is, a kérdezőre egyik sem veszélyes.

De szegény cicát tényleg jó lenne orvoshoz eljuttatni, bár tudom, kérdező, hogy nem a te felelősséged.

márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A cica fekete színű és semmi fehér nincs a fulenel, csak a szőre nincs ott és picit veres, de gondolom ahogy vakarja azért..

A husevo bakterium én sem tudom honnan jött, szerintem attól nem lehet elkapni ilyet mert megsimogattam a macskát, főleg, hogy a sebehez hozzá sem értem. O dorgolozott a ruhahoz hozzaert úgy, de azt rögtön cseréltem is.

Viszont ez a husevo bakterium dolog onnan jött az illetonel, hogy nekem a hidegtol repedezett a kezem és megsimogattam vele, ezért szerinte így elkaptam, meg azért mert a cica ahogy megrazta magát a por ami lejott róla rament az arcomra.

márc. 7. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kicsit vagy életképtelen!
márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

En miért lennék életképtelen? Leírtam, hogy ezeket MAS mondta nekem, ahogy azt is leirtam, hogy nem értem honnan jött NEKI ez a hülyeség. Azóta már megmutattam különben az illetőnek a válaszokat, aki így realizalta, hogy ez hülyeség.

Ez az oldal arra van kitalalva, hogy kérdéseket tegyünk fel nemde? 😃

márc. 8. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!