Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a jobb a macskamnak ha...

Mi a jobb a macskamnak ha velem jon vagy marad? Mi a kevésbé stresszes neki?

Figyelt kérdés

Németországban lakok, es 1 hetre hazajövök. A macskám majusban lesz 1 éves. Az út autóval 8-9 ora lenne. Nem utazott még. Illetve a lakásban nem volt meg egyedül 1 napnal többet.

2 verzio van, jön velem haza, negatív tényezők: hosszú út, új környezet, új emberek pozitív: mellettem van.

Itt marad, tesom jon etetni. Negatív: nem tudom h birna egyedül a lakasban, tesommal ritkan találkozott, nincs mellettem

Pozitív: nem kell utazgatnia, a kornyezet ugyanaz


Nem tudom mit csináljak.

Ja és szobacicarol van szó. Nagyon ragaszkodó, illetve butan hangzik de féltékenykedo, nagy a jatek igenye. Ha nem az van amit o szeretne provokal(direkt olyan dolgokat csinál amit nem szabad)



márc. 8. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ott legyen a macska, ahol foglalkoznak vele es szeretik. Ha ez nalad van, akkor nalad, majd megszokja az uj helyet.

De ha most is jo dolga van, maradhat ott is, ezt neked kell tudni.

márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem tenném ki egy 8-9 órás útnak. És egy hét múlva ugyanaz, csak visszafelé.

Arról nem is beszélve, hogy az átmeneti, új helyen - te hiába leszel ott -, könnyen előfordulhat, hogy napokig az egyik ágy alatt kuksolna szerencsétlen, és ijedtében nem eszik, nem iszik, cserébe mindent összepisil.

Maradjon inkább. Ha nagyon félted, egy kamerát beszerelni semeddig nem tart és a tesód baj esetén oda tud menni.

márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi hagytuk otthon a cicánkat1 hétre. Anyukám reggel és este megetette, kb. fél órát foglalkozott vele, nem aludt ott. Semmi gond nem volt. Kamerán néztük. Játszott, aludt, mászkált.Tudom, nem ez a legideálisabb, de néha muszáj.
márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha lesz, aki vigyázzon rá és foglalkozzon vele, akkor hagyjátok nyugodtan otthon :)


Esetleg videocsevegni is tudtok a cicával, és kicsit megnyugszik. :)

márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne stresszeld, vegyel neki egy doboz cikit meg stressz labdát és kész.
márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Darius- ***** válasza:
35%
Vidd magaddal, szeretik az izgi dolgokat.
márc. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Leirásodbol egyértelmü, hogy te vagy macskafüggö, nem pedig forditva. Ha megkapja a megsokott ellátást, le sem fog téged sz..ni!
márc. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

En macska fuggo vagyok az biztos.

Ezért is tettem itt fel a kérdést hogy mas szemszögéből is erkezzen vélemény.

Ha itt hagyom a németeknél akkor egyszer tudna jonni a tesom este enni adni neki.

Ez a kameras dolog jó ötlet.

márc. 9. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, mennyire viseli el a hordozót? Enyém pl. annyira utálja, hogy végig visítja az utat az állatorvosig és vissza, pedig 5 perc autóval és csak az esedékes oltásokra visszük, nem volt még beteg.
márc. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Maradjon a megszokott helyen. Az utazás és az idegen környezet nagyobb stressz neki. Kapjon bőven enni-inni minden nap, majd alszik nagyokat. Többször hagytuk így otthon cicáinkat 10-12 napokra, úgy, hogy családtag járt etetni, jól elvoltak.
márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!