Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák fekete-fehéren...

A macskák fekete-fehéren látnak vagy színesen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
A macskák képesek megkülönböztetni a színeket, különösen kis távolságról, de ez a képességük nem igazán kifinomult.
2009. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Bizonyos színeket látnak, csak nem úgy, ahogy mi.
2009. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy látnak színeket, mert az én macskáim kifejezetten kattannak az élénk színű, tarka cuccokra. Minden ilyesmire boldogan ráfekszenek.
2009. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nekünk is vannak cicáink - három -, de ez idáig nem tudtam eldönteni, vajon látják-e a színeket vagy sem. Azt már észre vettem, hogy a sötét és a világos árnyalatokat meg tudják különböztetni egymástól (látják pl., ha a falon folt vagy piszok van), de azt nem tudom, ez milyen szinten fejlett - csak idáig terjed, vagy a színek megkülönböztetése is megy.
2009. jan. 5. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
a macska tisztan csak a kek es zold szinet lassa a tobbit feketenek
2009. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak egy macska tudna válaszolni.
2009. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!