Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának elektromos ágymelegítő?

Macskának elektromos ágymelegítő?

Figyelt kérdés
Egyedül élek, és napi 9-10 órát van egyedül a macskám. Egész télen 19-20 fokra volt állítva a termosztát, és a macska miatt folyamatosan ment a fütés, akkor is ha a munkában voltam, így elég horror lett a rezsi. Jövőre szeretném ezt megspórolni, és arra gondoltam, hogy veszek a macskának egy elektromos ágymelegítőt, és akkor nem kell folyamatosan füteni. Az elég lenne neki fütés nelkül, arra 9-10 órára? Vagy balesetveszélyes? Okozhat zárlatot, ha macska esetleg belepisil?

márc. 11. 19:03
 1/5 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

Miért veszel elektromosat?

Elég egy sima is azért van rajta a szőr hogy felmelegítse magát.

márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Más macskák kint vannak az utcán. Igen, a tiéd nincs hozzászokva, de ahogy egyre hűl az idő, egyre jobban szokni fogja. Vegyél neki max egy jó meleg pokrócot, ágyat, cicaházat (ami a kaparók alján szokott lenni), és simán ellesz. Én nem mernék egy ilyen elektromos dolgot egyedül hagyni egy macskával 10 órát
márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én aggódnék a bedugott elektromos készüléket úgy hagyni, de biztos van, aki így csinálja, és sosem történt semmi gond. Csak hát, az ördög nem alszik.

Én amúgy mikrózható melegítőpárnát használok (konkrétan: SnuggleSafe). Teljesen meg vagyok vele elégedve. Reggel fél 8-kor, meló előtt megmelegítem, mikor délután hazajövök még néha érzem, hogy enyhén langyos. A legöregebb ilyen párnám kb 6 éves, azon kezd érződni, hogy "romlik", de nem a hőleadás ideje csökken, hanem a hőfelvételi képessége. Ugyanannyi percig volt a mikróban, mint a másik cicámé (az a párna csak 2 éves), és míg az újabbik párna szinte sütött, ahogy hozzáértem, a régit azért simán meg tudtam fogni a kezemben. De azért szerintem így is teljesítmény, hogy 6 évig ilyen jól bírta.

márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nappal bent alszik az ágyon, éjjel kint van a szabadban, télen nyáron.
márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne...nekem is van de hajnalban kikapcs,konvektor leteker.

Az ágy polár takaroval van letakava,sosem fazott meg( 16 fokra hűlt a szoba max télen)

ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!