Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Advocate csepp?

Advocate csepp?

Figyelt kérdés
1 Advocate cseppet lehet két 4 kiló alatti macskának elosztani, ha a csepp 4-8 kilós macskáknak való?

márc. 12. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

1 macska - 1 spot on. Szerintem.

Egyébként - szintén szerintem - annak a pici tubusnak a tartalmát képtelenség "igazságosan" elfelezni. Én legalábbis örülni szoktam, ha legalább a nagyja rámegy a ficánkoló macskára. Nem a szőrére, hanem a bőrére. És pont oda, ahonnan nem tudja lenyalni.

márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nen kellene igazságos legyen, az egyik cica 1 kilóval nehezebb, vele kezdeném, ő a nyugisabb is. 1 tubus nekem soknak tűnik 2,5 kilós macskára, mikor 4 kilóstól való. De köszönöm a válaszod.
márc. 12. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha a másik cica csak 2,5 kilós - azaz kölyökmacska -, úgy inkább beszélj az állatorvossal vagy a patikussal. Lehet, hogy neki túl erős lenne a hatóanyag a fiatal kora miatt. Biztosan van ennél szelídebb megoldás is.

(Azt hittem, hogy két, kb. 4 kilós felnőtt cicáról kérdezel)

márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!