Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák érzik ha valaki...

A macskák érzik ha valaki cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom 1-és típusú cukorbeteg és ahányszor macska van a közelünkben (nekünk sajnos nincs állatunk) mindig odamennek hozzá a macskák, bújnak hozzá akkor is ha párom nem hívta őket és igazából nem is akarja hogy odamenjenek mert annyira nincs oda értük.


Érezhetik a betegséget? Vagy az inzulin szagát? Ok nélkül nem mennek így oda macskák, a legbarátságtalanabb is csak őt szereti…


Nővéremnek van benti cicája, nem szeret senkit, nem bújik, ágyra ritkán megy föl. Mikor ott aludtunk nem tudtam éjjel levakarni páromról, egyfolytában rajta mászkált és nem akart lemenni.


Mit gondoltok?


márc. 14. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy az inzulin szagát érzik az embereken. Én is szoktam érezni, nem kell hozzá macskaorr, viszont a cicák lehet, hogy szeretik.
márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, de kétlem, hogy ez vonzaná őket. Inkább a testtartása vagy a pillantása vonzó. Ha nem akarja, hogy odamenjenek, akkor nem nyit a cica felé, nem néz rá kimeredt szemmel, hogy jujdecukikagyereidearanykismacskuszka, ami kimondottan nem szimpi a macskáknak :D
márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
az energiát érzik
márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!