Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskék megjegyzik, hogy ki...

A macskék megjegyzik, hogy ki gondoskodott róluk?

Figyelt kérdés
Ivartalanították a cicámat, napok óta 0-24-ben foglalkozom vele, vigyázok rá, stb. erre ő fog emlékezni, vagy jelent neki bármit?
márc. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Kötődni fog hozzád. Nem fog rád úgy gondolni, hogy "te gondoskodtál róla miután megműtötték", de az állatok is kötődnek az emberekhez.
márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen! Több, mint egy hónapot vigyáztam egy nagyon antiszoc cicára. Aztán kimaradt kis idő, de mikor mentem újra hozzá, ugyanúgy örült és bújt.
márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darius- ***** válasza:
82%
Persze. Az enyém depressziós, ha nem vagyok vele hosszú ideig. Azt ő nem tudja, hogy te ivartalanitottad. Sőt azt sem, hogy az megtörtént.
márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Ennél még szolidabb dolgokat is megjegyeznek az emberekkel kapcsolatban. Volt egy vízparti hely ahova kijártam egy időben, és voltak cicák is. Gazdival, lakhellyel, de mégis ott este szabadon kószáltak, és sokszor összefutottam velük, és szeretgettem őket meg játszottam is velük néha. Volt amelyik a házba is bejött utánam konkrétan kéjelegni. Na most a következő nyáron amikor szintén lementem oda, ők emlékeztek rám mindannyian, és ismerősként örvendezve üdvözöltek. Pedig még csak kaját sem kaptak tőlem soha :)

Szóval ez hogy te gondozod és eteted kérdező, erre végképp emlékezni fog, abban biztos lehetsz. Általában aki eteti őket sokszor őrá tekintenek az első számú személyként, és legalább annyira tudnak hozzá kötődni mint az anyjukhoz egykor. Konkrétan olyankor tényleg úgy tekintenek rád, ha te vagy a gondozójuk.

márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!