Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Annyira aktív a macskám, hogy...

Annyira aktív a macskám, hogy már nem bírom?

Figyelt kérdés
Van egy mentett, kb. 8 hónapos benti kandúr macskám. Naponta minimum 2 órát játszom vele, fogócskázunk is, sokat futkos, ugrál. Csakhogy én nem bírom ezt a tempót, ez se elég neki. :D Mindig ilyen marad? Még nincs ivartalanítva (de hamarosan lesz), mert nagyon beteg volt hónapokig, immunhiányos stb., kb. 1 hónapja szedte össze magát.
márc. 17. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ki fogja nőni. Vegyél olyan játékokat, amikkel tudja magát szórakoztatni.
márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vannak neki olyan játékai is, de ő megállás nélkül játszana éjjel-nappal. Na jó, aludni is szokott. :D Hát remélem, azért kicsit lehiggad majd
márc. 17. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Akassz fel neki valamilyen zsinóros játékot, aminek van valami a végén. Az én macskám ezzel játszik, ha én nem tudok vele. Az övén egy madár van.
márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés kicsit olyan, mintha én azt mondanám, hogy "b*ssza meg mindenki, annyi gyorshajtó van, annyian hajtanak át a piroson, hogy én mostantól lopni fogom a tejet a boltból."
márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Ja, félrekatt, ezt nagyon nem ide.
márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

8 ettől független vicces válasz volt :D

Kérdező, nekem is van egy fél év körüli hiperaktív cicám, most tölcséres, mert ivartalanítva volt, de megállíthatatlan. Nőstény, de pörög szinte egész nap. Van még 1 cicám, ő nem bírja tartani vele a tempót. Nagyon aranyos, se remélem kicsit fog komolyodni, lassan a berendezés bánja, mint egy bomba, úgy robban be a dolgok közepébe :)

márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Pedig a 4esnek igaza van. Az 1es nem normális.
márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos hogy változik. Nekem évesen is ilyen. Szereztem hozzá egy társat, aki valamennyire lefoglalja
márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
*5 évesen
márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
#11 Csakhogy a kérdező azonnal olyan ügyesen leszerelte, hogy a #4-es válasza már igazán felesleges volt.
márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!