Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állat boltban vettem egy...

Az állat boltban vettem egy Piret Mix nevű bolha elleni port, azt mondta a hölgy, hogy szorjam be vele a macskát. Megtettem, viszont utána olvastam csak el, hogy az van ráírva, hogy rendkívül mérgező! Most akkor mi lesz a macskámmal?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok ennyire felelőtlen általában, viszont az Állateledel illetve állat patikában azt mondta a hölgy, hogy ez hatásos és ezt el is mondta hogyan kell csinálni! Tudom, hogy előtte el kellett volna olvasnom, de bíztam benne! Baja lehet a macskámnak? Érdemes lehet megfürdetni inkább? Vagy át törölni egy nedves meleg rongyal?
márc. 24. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

A boltban sokan azt se tudják mit adnak el, utcáról beesett hülyék.


Fürdesd meg a macskát, de sürgősen, figyeld, ha remeg vagy nyálzik, koordinálatlanul tántorog, akkor sürgősen orvos.


Ha megúszod mérgezés nélkül, ajánlom neked pl. a Frintline Combo spot on-t.

márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, meg elfelejtettem, hogy az is gyanús, ha feltűnően gubbaszt.
márc. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reméljük, nem nyalogatta le magáról, nagyon gyorsan fürdesd meg.

A bolhaport fekhelyre, kanapéra kell szórni, nem az állatra.

márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem lett semmi baja, de azért durva h az állatorvosi rendelő melletti állat patikában adták igy el....
márc. 25. 19:03
 5/5 Astagorahun ***** válasza:
Hát, csak annyit tudok mondani hogy az az nő segghülye. Azért jó hogy nincs semmi baja a cicának.
ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!