Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok a babátok?

A cicátok a babátok?

Figyelt kérdés
Nekem a cicám a babám😍

márc. 24. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem.

Imádom a macskámat, de azért abszolút nem úgy kezelem, mint a gyerekemet (mert nekem az is van).

Eleve egy macska élete sokkal rövidebb, mint egy emberé, mindig benne van a pakliban, hogy el kell engedni. Mivel már lassan 50 éves vagyok és egy éves korom óta mindig volt macskám, már elég sokszor átéltem a cicám elvesztését, valószínűleg ez is szerepet játszik.

márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem szeretnénk gyereket (sosem akartunk), ezért gyerekpótlékot sem szeretnénk. :D a macskánk és a kutyánk is azért van, mert szerettünk volna és magukért szeretjük őket, nem valami más helyett. :D
márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
79%
Uhhh.. nekem ugyan kutyám van, de nem a "babám". Ha babát akarnék, akkor az lenne, de nem akarok babát. A kutyám a négylábú barátom. A macskám is az lenne, mert nem az az igénye, hogy babaként kezeljem.
márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
53%

12 éves koromig én is azt hittem, aztán felnőttem. Aki ennyi évnél idősebben tesz ilyen kijelentést ott annak valami mentális baja van. Szeretem a macskákat és a kutyákat és megadom nekik a tiszteletet, gondoskodást és szeretetet de ilyet én nem jelentek ki. Egy ember babát nem lehet összehasonlítani egy állattal és annak kölykével.

Általában azok mondanak vagy írnak ilyet akik az emberi érzelmeiket nem tudják megélni mással és egy állaton élik ki.

márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
#9-es, az unokahúgom a szőnyegre szart.
márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
63%
25, elég ritka jelenség, az állatokkal viszont sokkal gyakoribb...
márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!