Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kijönne egy vadmacska egy...

Kijönne egy vadmacska egy házi macskával?

Figyelt kérdés
A vad tanulna is tőle mondjuk hagyná magát simogatni? Vagy a vadmacska alapól is hagyná a simit?
márc. 30. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem valószínű.
márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
egyessel értek egyet.
márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Honnan szereznél vadmacskát?
márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darius- ***** válasza:
57%

Néha párosodnak. Ezért sok a hibrid faj. Ide hozzám is bejár egy az erdőből, az enyemmel már láttam együtt, de azt hiszem az is hím, így nem párosodnak. Ha mégis, az már nem az én gondom lesz.


Te hogy gondolod a simit ? Ha hozzaersz vagy bezarod kiszedni a szemedet. Nálunk a menhelyen valahogy kijött a ketrecből és reggelre leszakított minden függönyt meg ami az asztalokon volt.

márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
94%
Nem mindegy, hogy elvadult macskáról, v vadmacskáról beszélünk, van némi különbség. Elvadult házi macskát már etettem és idővel meg is lehetett simogatni. Vadmacskának véltet egyszer láttam túrázás közben kb 20méter távolságból, esélye sem volt közelebb mennem hozzá. Az, hogy párzanak egymással nem csoda hiszen párzási időszakban teljesen elmegy az esze a nősténynek és a kandúrnak is, ez vadon élőknél sincs másképp.
márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
A vadmacska sosem engedné magát megsimogatni, az elvadult házi macska igen.
márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!