Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menhelyről hozott cicáim nem...

Menhelyről hozott cicáim nem fogadják el a jobb minőségű nedves tápot. Nem lesz bajuk, ha rosszabbat kapnak? (Whiskas és társai)

Figyelt kérdés

Szárazból elfogadják. Viszont az egyik a nedveset eszi jobban.

Hiába kevertem a rosszat a jóval, kicselznek és kiválogatják valahogy.


ápr. 5. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom hozzászoktak a cukorhoz a rossz minőségűekben, és most a jó minőségű, cukormentes íztelen nekik hozzájuk képest. Az enyémek sem kedvelik a jobb tápokat, de a dm-eset (közepesen jó minőségű) imádják, abban legalább nincs cukor. Esetleg próbálkozz más textúrákkal vagy ízesítésekkel.
ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálkozok.
ápr. 5. 09:06
 3/21 BécsiFehér ***** válasza:
84%

"hozzászoktak a cukorhoz"

Érdekes, pedig tudtommal a macskák nem érzékelik az édes ízt.

ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

"Érdekes, pedig tudtommal a macskák nem érzékelik az édes ízt."


Az állatorvos nekem pont azt mondta bizonyos számára egészségtelen ételre, amit szeret kinyalogatni, hogy "szereti, hisz ök is szeretik az édeset".

ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az olcsó után a purina meg a felix (ez is purina termék) jött be nekik. Ebböl is a száraz, és én mellé szoktam nekik húsos pástétomot adni, azért meg vannak örülve.
ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Én is próbáltam pérmium tasakosat, megszagolták és ott hagyták. Félix nagy kedvenc(kivéve a tasty, abban nem eszik meg a húst). DM-ből a zöldségeket szeretik

Szárazból valahogy jobban elfogadják a drágább kajákat

ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket mindenkinek.
ápr. 5. 09:55
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Ha szárazat esznek rendesen és eleget isznak mellé (ebben pl egy itatókút nagy segítség lehet), akkor eleve nem kell feltétlenül a nedves táp. Persze próbálkozni lehet, hátha valami megtetszik nekik.
ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
fogjanak egeret, ha finnyáskodnak.
ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kút van, és isznak. Valamint a forrázott belsőségek vizét is isszák. Az egyikük ellenne szárazon, de a másik csak kényszerből eszi, mert éjszakára csak azt hagyom nekik.

Mindenkinek köszönöm!

ápr. 5. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!