Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minőségi nedves és szárazelede...

Minőségi nedves és szárazeledel veseelégtelen cicának?

Figyelt kérdés

Keresek tényleg minőségi, kifejezetten veseelégtelen cicának való nedves és száraz tápot is.


Öreg cicus, nemrég derült ki vérvételből, hogy veseelégtelen. Más miatt volt orvosnál egyébként. Szerencsére semmi jelét nem mutatja, hogy nem jó a veséje! Eszik, iszik. Csak már kis öreg, de korához képest fitt formában van😊


Most jelenleg a fressnapf saját márkás vesés kajcsit eszi, illetve animondát és beaphar márkát.

Nem tudom ezek mennyire minőségiek, és tényleg valódi gyógytápok.


Fogadok bármilyen tanácsot, hogy milyen prémium eledel a legmegfelelőbb?. Az ár nem számít! 🙂


ápr. 5. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Royal Canin Renal Special. Maga a Royal nem prémium márka, de a gyógytápjai kifejeztetten jók. Amúgy ha megkérdezed az állatorvost, biztos tud ajánlani valamit.
ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az állatorvos a fressnapfosat ajánlotta. Illetve az ott dolgozó is azt mondta, hogy az jó minőségű.

Én összetétel alapján sajnos nem tudom, hogy mi számít tényleg annak.

ápr. 5. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát te összetétel alapján szerintem nem is fogod tudni.

Nekem 3 hónapos korában gyulladt be a veséje a cicámnak, utána 6 hónaposan. Akkor néztek vérvizsgálatot, ott derült ki, hogy nem kóser neki.

Bármilyen, amire rá van írva, hogy vesediétás, az jó. Mert nem írhatják rá, hogy gyógytáp, ha nem az.

ápr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!