Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincs egér ízű macskaele...

Darius- kérdése:

Miért nincs egér ízű macskaeledel?

Figyelt kérdés
Egér íz aroma
ápr. 7. 00:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van, csak nem tudunk róla. :D
ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Olcsóbb lenne egerek húsát beletenni, mint másét . A másik amit soha nem értettem, hogy miért mossák ki a törülközőt. De most komolyan. Nincs sok értelme annak, hogy illatos legyen.
ápr. 7. 00:34
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Öö, milyen törölközőt? Amivel fürdés után…? Vagy még a macskákhoz kapcsolódóan mondod?
ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

"A másik amit soha nem értettem, hogy miért mossák ki a törülközőt. De most komolyan. Nincs sok értelme annak, hogy illatos legyen."


Akkor mondd meg anyukádnak, hogy többet ne mossa ki a törülköződet, aztán 1-2 hét múlva meglátod, hogy miért szokták. :)

ápr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
3- A macskást. Én eldobhatósat veszek, de nem illatost. Amivel tisztítják a szőrt, én azzal szoktam.
ápr. 7. 01:00
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
A macskaeledel vágóhídi hulladékból készül, amelynek húsíze van. Az egérnek is húsíze van, de tenyészteni és feldolgozni sokkal költségesebb. Lehet hogy meg se enné a macska feldolgozott formában, mert úgy olyan szar az íze.
ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is vannak macskáim, de nincs törölközőjük. Mit csinálsz te a macskákkal meg a törölközővel? :D
ápr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7- Ez nedves törülköző csomagban. Több van benne. Szőrt, fülét, akármit lehet tisztítani kefe helyett. Nem embernek gyártott. Rá van rajzolva a kutya és a macska. Mivel az enyém hosszú szőrű, jól át lehet gyomoszolni ezzel.


Te mit használsz ? Hogyan tisztitod a szőrét ?

ápr. 7. 01:39
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

"Olcsóbb lenne egerek húsát beletenni, mint másé"

Igen, majd nekiállnak kicsontozni, kibelezni neked az egereket és azt a minimális kis húst felhasználni.

Zseniális ötlet. Kevesebb idő, erőfeszítés feldolgozni mint pl egy csirkét.

ápr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%

Na és ki a fsz enné meg?

A falusi tirpákok macskái nem azért esznek egeret,mert ínyenc falat, hanem azért mert nincs más. Nem kapnak enni, vadászniuk kell.

ápr. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!