Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van meg esely ra, hogy hazajoj...

Van meg esely ra, hogy hazajojjon?

Figyelt kérdés
Tegnap ejfel ota nem lattuk a 10 honapos kandur cicankat. Az ivartalanitas idopontja is ki van mar tuzve, az orvosunk azt mondta, hogy 10 honapos kor alatt nem vegez ilyen mutetet, azert vartunk vele. Oltasa van. Benti nagyreszt, viszont ejjel anyukam kiengedte (annak ellenere, hogy konyorogtem, ne csinaljon ilyet, hiszen meg ivaros, elkoborolhat…), es azota nem lattuk. Korbeneztunk mindenfele, nem utottek el, kutyak sincsenek a kozelben, viszont rengeteg a kandur, akik most verekednek/parzanak. Elkepzelheto, hogy o is ezt csinalja epp? Ugye meg hazajohet? Nagyon nagyon aggodom😭
ápr. 13. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém másfél év után jött haza.
ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bögyös Dávid ***** válasza:
100%

Tegnap éjfél óta, tehát nem láttátok tegnap egész nap, és ma a második?

Most tudnám osztani a szót, hogy minek lett kiengedve a védtelen világba, de ez azt hiszem nem az a helyzet, hogy azt mondjam, aki kiengedte az a hibás, felelőtlen... stb..., hanem pont az, hogy értékes információval szolgáljak.

Először is mindenképpen bízz benne, főleg akkor, hogy ha ez 9 órája volt, nem 1 napja, és 9 órája, de ha már több mint 1 napja nincs meg, akkor is bízz benne, hiszen talán az még nem a világvége. Emellett, ha esetleg olyan roszra fordulnának a dolgok, hogy akár több hete is, hogy elment, és nem jött vissza, akkor is csak bízhatunk abban, hogy egyszer hazatalál, vagy ha nem is, jó helye lessz ott, ahová ment, került.

És az, hogy van-e esély rá, hogy hazajöjjön? Hát persze hogy, mindíg van: "A remény hal meg utoljára!" Nem igaz?

Összességében sok erőt, és kitartást, én nem ismerlek se téged, se a macskádat, de hiszem, hogy bármikor kopogtathat az ajtódba!

Hajrá cica! <3

ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a biztato valaszokat. Sajnos igazad van abban, hogy az a hibas es a felelotlen aki kiengedte, annak ellenere is, hogy tisztaban volt azzal, hogy NEM SZABAD. Sajnos ez a dolog tolem fuggetlenul tortent, igy mar nem is tudok mit tenni, csak bizni.🙏
ápr. 13. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi van a cicával? Előkerült?
ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:( nagyon szomoruak vagyunk, de meg bizunk benne, hogy elokerulhet.
ápr. 15. 00:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom hogy az enyém másfél év után került haza. El tudod képzelni mikor tavaly december 23- an hazajött mennyire örültem neki? A legnagyobb karácsonyi ajándék volt. 2022 októberében tűnt el. Csontsovány volt mikor hazajött és csak fosott meg ivott. Most kevesebbet fosik de inni iszik sokat viszont meghízott. Keveset eszik mégis olyan szépen meg van hízva. És már ha anyu tyúkot vág belebujik a komondor kutya szájába hogy egyen egy kis vért. Mindig szerette. Csak azt nem értem a komondor hogy olyan vérengző hogy eszik vért és minek kell oda kapjon a macskának. Hagyja békén hogy egye meg merr nem az övé.
ápr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bögyös Dávid ***** válasza:

Nem tudod visszacsalni valamivel esetleg, ha mégis a környéken járna? Úgy gondoltam, kedvenc kaja(nyilván bármi jöhet, és megeheti, de ha ő ezért oda fog jönni?) Próbálkozhatsz ilyen visszacsalogatással, és továbbra is azt tudom mondani, hogy bízzunk benne, hogy ha még létezik valahol, esetleg visszatalál, és megtalálod.

Emellett persze bármi elképzelhető - a legrosszabb, hogy soha nem jön haza, és a legrosszabb történik vele. A másik, hogy valaki megtalálja - jaj de kis cuki - aztán hazaviszi, és jó helye lesz nála is, de lehet, hogy egyszer visszajön, de nem veszitek észre... Továbbra is a legjobbakat kívánom, azaz minél hamarabb kerüljön elő, és legyen újra otthon.

Elég bizonytalan az esete, de ha más haszna nincs, legalább lehet tanulni az esetből!

Hajrá cica! <3

ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, jolesik a biztatas. Kaja, viz minden van kint neki ha esetleg ugy dontene hogy hazajon. Minden nap vegigjarjuk az utcakat, de sehol nem talalunk semmi nyomot ami arra utalna, hogy baleset tortent. Ugyhogy en meg mindig remenykedek.🙏
ápr. 15. 22:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!