Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az utcában rengeteg macska...

Az utcában rengeteg macska van akik nálam szoktak héderelni. Meg lehet őket simogatni?

Figyelt kérdés
Veszettségen kívül ellehet kapni betegségeket a macskától? Valamiért az én kertembe vannak egész nap az utca macskái, pedig nem adok nekik enni soha.
ápr. 20. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Amelyik cica szelíd, és láthatóan nem beteg (nem váladékozik sehol, szép fényes a szőre stb.), azt szerintem megsimogathatod, csak ne nyúlj utána a szádba/szemedbe, de mivel otthon vagy, könnyen megejthető egy kézmosás utána.

(Nálunk is mindig átjáróház volt, az ok gondolom az volt, hogy mindenhol volt kutya, csak nálunk nem 🙂)

ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges.
ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Kb. semmilyen betegségük nem lehet, ami emberre átterjed. Veszettség is szinte kizárt. Ne nyúlj után a szádba, szemedbe, moss előtte kezet. Ennyi.
ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy időben a szomszédban volt egy kóbor macska, fajtiszta. Szerintem kölyök munchkin vagy valami hasonló. Gazdája sajnos meghalt, így a cica utcára került. Oda mentem megsimogattam, ölbe is lehetett venni. Aztán elmondták hogy vigyázzunk vele, mivel képes haza jönni velünk :D
ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!