Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 árva pici maradt ránk az...

4 árva pici maradt ránk az anyjuk el szökött itthonról 3 napja. Azóta nem kakilnak ,bármit is csinálunk,meleg vizes vatta pamacsot, meg amiket írtak a neten ,de semmi.. ??

Figyelt kérdés
ápr. 21. 10:11
 1/9 anonim válasza:
8%
Nem tudom ki lehet ekkora szörnyeteg... Na de, valószínűleg hiányolják az anyjukat. Valahogy próbáljátok meg megnyugtatni őket. A stressz miatt van ez szegénykéimnek :/
ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Etetni csak állati tejporral cumival , fressnap maxizoo stb áruhaz tart , őket felhivni .
ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kakilnak, mert az anyjuk nélkül nem tudnak. Az anyjuk nyalogatja a hasukat, így indul be a székelés. Egyes esetekben az anyjuk megeszi a székletüket is, hogy tisztán tartsa a fekhelyüket (mivel a kiscicák még nem nagyon mennek semerre)

Esetleg nedves fültisztítópálcikával simogasd meg a hasukat, hátha fognak így kakilni. Ha nem válik be, keress fel egy állatorvost mindenképp!

Esznek, isznak rendesen?

ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Írja, hogy vattapamacsoznak...

Mennyi idősek lehetnek a kicsik?

ápr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ivartalanítani kellene az anyamacskát
ápr. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt senki nem olvassa végig a kérdést?? Az anyamacska elszökött...
ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bögyös Dávid ***** válasza:

Ilyenkor azt nem értem, ezeknek a kérdezőknek hol az állatorvos? hát kérdezd meg az állatorvosod vagy egy hozzáértő embert, ne bízd a véletlenre, hogy valaki hozzáértő megtalálja-e és jó választ ír-e!

Ha eddig nem gondolt az állatorvosra a kérdező, akkor itt az ideje! (és ha nem működött amit csináltatok, én nem tudok mást mondani, hát ezért mondom, hogy állatorvos.)

ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha valaki interneten van miért nem tud megnézni a YT-on olyan videót, ahol direkt azt mutatják, hogy pisilteti és kakiltaja egy ember a babacicát. Ott van a Kitkat playroom sorozat. Most pár hete adták, hogy a gazdi vattapamaccsal ingerli a kicsik végbelénél, türelemmel kell csinálni, pár percig, közben megnézi, hogy jött-e valami. A végén soha nem láttam kakit, szerintem a tejtól nincs szilárd kakijuk, az akkor lesz, amikor a kicsik már szilárdat esznek. A vattán csak mindig egy barnás foltot látni, szerintem az folyékony pisivel együtt. Nem ingerlik a hasiját, vsak a végbelét. Kakilni akkor fog, amikor már szilárdat eszik!
ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt minden evés után kell csinálni!
ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!