Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jobb bekapcsolni tv-t nekik...

Jobb bekapcsolni tv-t nekik halkan ha kb. egész nap csend volt a lakásban vagy szeretik a csendet huzamosabb ideig?

Figyelt kérdés
Megy a játék is meg minden csak gondoltam nem unatkoznak e este. A gazdiuk hol haza jön nap végén, hol nem és, hogy ne "zavarodjanak össze" vagy érezzék egyedül magukat(este 11-re gondolok, ilyenkor bocs már nem rohangálnék játék közben meg gügyögnék nekik a délutáni lendülettel) Ilyenkor többnyire ébren vannak és van egy olyan érzésem, hogy furcsálni szokták, hogy nincs itt a gazdi, nem hallják a hangját olyan órákban amikor azelőtt nap pl. itthon volt. Értitek

#hang #macska #Egyedüllét.érzés
ápr. 25. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom ki vagy és mit akarsz ... De jó hogy csak macskák, és nem a gyereked. Most az jutott eszembe, hogy te aztán nem fogsz késő este gügyögni a macskáidnak. 😂 ez durva nekem, de tuti én vagyok bunkó, mert nem érzem át. Menjen-e nekik a tv? Ha van rá pénzed persze. Meg villanyt is hagyj égve nehogy féljenek. Nekem ez nagyon szép, hogy így törődsz velük, de én ezt nem tartom normálisnak. Bezárod a fára mászó macskát a lakásba tv-vel. Hmmmm. És ha olyat lát a tv-ben?
ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En bekapcsolva hagyom tvt a kutyanak , de nem azert , hogy ne unatkozzon 😅


Ha szol a tv kevesbe figyel a kinti hangokra , nem fog feleslegesen ugatni.

ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a tv az nekik csak felesleges zaj
ápr. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tv csak zavaro
ápr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükségtelen a tv, de amúgy aranyos gondolat volt :)
ápr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Mi napközben hagyjuk bekapcsolva a cicáknak a tv-t itthon. Az előző cicánk, aki már elaludt, a tv-n látható utazós videók nézegetése közben szerette meg az ország/városjárást. :) Vele volt hogy eljártunk cicahordó hátizsákkal vonatozni, trolizni, autózni. Nagyon élvezte az ablakon kifelé kukucskálást.
ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tv-n keresztül lehet szoktatni őket a külvilág zajaihoz is. :)
ápr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, ébren meg azért van, mert a macska még lakásban tartva is éjszakai-hajnali állat, napközben alszik többet.
ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy bekapcsolva hagytam, de feleslegesen, mert nem igazán érdekelte.
ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megkértek, hogy inkább olvassak fel a gyakori kérdésekről mint, hogy a tv menjen. :)
ápr. 26. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!