Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nincsenek ingyen házi...

Miért nincsenek ingyen házi cicák sehol? Több mint 1 hónapja keresünk, és semmi.

Figyelt kérdés
Nézegetjük minden nap, az összes cica kereső csoportban Facebookon, illetve Jófogáson is, de nem igazán van felhozatal. 8-12 hetes kiskandúrt szeretnénk, Győr Moson Sopron megyében vagy esetleg még Vas megye területén. De nincs! Minden más országrészben hirdetnek cicákat csak a nyugati megyékben nem. Mi lehet ennek az oka? Érdemes egyáltalán tovább várni? Vagy jobb bevállalni egy hosszú autó utat?
ápr. 26. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán a nyugati megyékben felelősebbek az állattartók?
ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Sosem hallottál még állatmenhelyről gondolom...
ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában lesz majd a nagy cicadömping - bár az év egészében ivarzanak és ellenek -, de jellemzően inkább tavasz vége, kora nyár, amikor több kiscica születik. Onnantól számítva 8-12 hét, és meglásd, még válogathatsz is közülük.
ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
2! Állatmenhelyről nem hiszem, hogy olyan ember örökbefogadna,aki jót akar magának! Max gyepiről vagy háztól.
ápr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Győr-Moson-Sopron:


[link]


Országosan:


[link]

ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Dugig van az összes menhely, nem nehéz cicát találni annak, aki örökbe akar fogadni. Inkább pozitív dolog, hogy nincs "felesleges" házi szaporulat.
ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is nézegetem április eleje óta a jófogást és tényleg fura, hogy 1-1 hirdetés van, ami szinte azonnal el is tűnik, elkapkodják gondolom.

Tavaly ilyenkor már napi szinte 2-3 hirdetés felkerült.

Bár májustól lehet, hogy tényleg több lesz.

Kezdtem elhinni, hogy megszűnik a macska dömping

ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Ne a Jófogáson keressetek! Tudtommal nem is engedélyzett az ilyen (élő állat) hirdetés, ezért nem találni.

Menhelyek, ideiglenes befogadók, állatvédő szervezetek - ez a megoldás. Vagy várni egy kicsit, amíg minden bokrot elárasztanak a reménytelen sorsú kiscicák...

ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Bögyös Dávid ***** válasza:

Hát nálunk nem olyan nehéz macskát találni: 14 éves vagyok, a szüleimmel élek nyilván, faluban. A ház ahol élünk, egy "új fajta ház" a hetvenes évekből, de van egy legalább 200 éves parasztház része is, ami el lett falazva, ez azért fontos, mert apa testvére ott él, mindig jöttek hozzá a falu macskái kajáért, fél éve jött egy nőstény macska, ami sikeresen leellett a szénapadlásra március első hétfőjén, szóval van 3 pici cuki cica, na de több nem nagyon kéne, és mivel a szüleimnek nincs kapcsolata a macskákkal, miért érdekelné őket, apa testvére pedig csak etetni szereti, ja meg símogatni a cicákat, tehát őt se érdekli semmilyen nagyobb befektetés macskajátékra, macskabútorról vagy hasonlókról szó sem esik, én meg 14 évesen semmit nem tudok az állatorvosokról, nem tudom mit tehetnék az egézségük érdekében, de látszólag minden rendben történt, szépen felnevelte majdnem teljesen a kiscicákat az anyamacska, nem tudjuk menyi volt, hiszen nem mentünk fel hozzájuk 4 héten keresztül. Tehát bár nem tudhatjuk mi zajlott le az első honapban fent, úgy tűnik mindenki egézséges és nem történt ilyen rémísztő hülyeség, hogy felzabálja őket, meg hasonló, nagyon gondoskodó, egyálltalán nem stresszelő jó anyuka, úgy tűnik mindenféle állatorvoskodás ellenére 100%-ban megúsztak mindent a cicák, és ez a szó a gond: EDDIG!

(nem tudok semmit az állatgondozásról(állatorvosról) 14 évesként, sose volt háziállatunk, csak ahogy mondtam az innen onnan idejött macskák, ráadásul a látásommal is komoly gondok vannak - aliglátó vagyok már... ezt a történetet most tovább nem is szeretném húzni, a lényeg, hogy nem is látom a cicát - ezért a reakcióikat se látom a cicáknak, és nem is látom őket.)

Mi legyen? Jó, most ez furcsa lehet, hogy a kérdés alá írok egy kérdést, de hátha valaki itt tudja.

ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tegnap néztem a Jófogást. Volt ingyen elvihető cica.
ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!