Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúrom miért...

Ivartalanított kandúrom miért fúj a lány cicára?

Figyelt kérdés

Van egy barátságos kóborka nőstény cica, aki a szomszédba szülte meg 1 hete a picinyeit, néha átjár a mi kertünkbe.

7 hónapos kismacskám pár napja lett ivartalanítva, eddig a szobában töltötte az éjszakákat velünk, ma reggel gondoltam, kimegyek vele a kertbe picit. Ölben vittem, és ott volt éppen ez a mamamacska.

Mihelyst meglátta, azonnal fújni kezdett a cicám,úgyhogy azonnal hátraarc, vissza a házba.


Míg ivaros volt, addig nézegették egymást, úgy tűnt, minden rendben.


Viszont van egy idősebb ivaros kóbor kandúr, vele sokszor összecsaptak sajnos, nagyon gyakran van itt nálunk, hiába kergettük el ezerszer...

Nem tudom, bántani fogja e így ivartalanítva is, vagy békén hagyja?


Tudom, a megoldás a macskabiztos kerítés, de sajnos nem az enyém a ház, így sok beleszólásom nincs.


Köszönöm a normális válaszokat!


máj. 15. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegen neki, természetes reakció. A macskákat összeszoktatni időbe telik.
máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macskák territoriális állatok. Tehát a saját területüket védik. Mindegy, hogy ivaros vagy sem, védeni fogja a saját helyét bármilyen fenyegetéstől.
máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idegen macska, a cicák meg territóriálisak. Attól mert cuki kismacska, még fújhat a másikra. Nem korfüggő. Van olyan, ami már pár hetes korában is kész pukkancs. Más meg mint a vaj, kenyérre lehet kenni. Szóval: személyiség.
máj. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!