Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi pénzt vigyek az állator...

Mennyi pénzt vigyek az állatorvoshoz? Többi lent

Figyelt kérdés

11 hetes cicámat pénteken viszem orvoshoz, 1 hete van nálam.

Azt mondta, aki adta hogy kis kombinált oltást kérjek.

Benti cica.

A fülébe van valami feketés és ha vakarja, nyávog, látszik fáj neki, nem tudom kimossák e, vagy adnak valami cseppet, gyógyszert akármit.

Vajon ez a két dolog mennyibe fog kerülni? Nem tudom mennyit vigyek. Nincs a honlapon ár sem. Lehet hogy mást is fognak vele csinálni? Plusz oltás stb-re gondolok.

Sosem voltam még állatorvosnál.

Hátha van valakinek friss tapasztalata.


máj. 15. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában beteg állatot nem oltanak, először kezelni kellene a mostani problémáját.
máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
100 ezret mindenképp vigyél!
máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jobb ötlet akár nevetségesen is sokat vinni a biztonság kedvéért, ne centizd ki.
máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%
Nekem is atkas a cicam fule de nem tudom mennyi az allat orvos de nek is tudunk elutazni mert nincs penzunj nagyjabol szegenyek vagyunk es a kornyeken nincs is allat orvos csak egy masik varosban
máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Én éjszakai (hétvégi) ügyeletre vittem kutyát, aki parvós volt (találtuk, a tünetek alapján én arra tippeltem hogy bélelzáródása van) 80 kilométerről vittem taxival, az se volt olcsó, oda vissza…


Az ügyeletet nem értem el telefonon, így vakon fizettem ennyit, nem volt 100% hogy tényleg nyitva vannak.


A weboldal alapján tévesen arra következtettem, hogy 60 ezer körül lesz minden… De aztán kiderült, hogy ez csak az ügyelet ára. Egy szurit kapott meg csináltak röntgent vagy ultrahangot (most hirtelen nem tudom mi az).


Ez további 100.000 volt.

Tehát az állatorvosnál 160.000 forintot hagytam.


90.000 volt nálam (előtte már 26 elment a taxira) és ezzel azt hittem, hogy “ez biztonságosan több pénz mint ami kellhet”, végül kártyával fizettem, amire úgy kellett kérnem anyámat hogy utaljon nekem… Állítólag amúgy nem muszáj helyben kifizetni rögtön egyben, de nekem ott ezt nem mondta senki.


Ez 2021-ben volt még, a kutya végülis túlélte, de nem tartottam meg.


Csak azért írtam le, hogy nem lehet elég pénzt vinni sajnos, nagyon fölé kell lőni.

máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Én megírtam 100 ezért legalább. Erre lepontoznak.

Kérdező, most látom meglepetés ért. Igen, valóban ilyen drága az orvos.

máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
100 elegendő, annyi nem lesz....fele max
máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

A kombinált oltás kb 10.000 forint. (Budapesten nekünk annyi volt)

A fülével nálunk sose volt gond, de amikor elvittük hasmenéssel akkor 2 szuri+gyógyszer 4 napra+probiotikum+speciális gyógytáp 4 napra +körömvágás volt 12.000 forint. Ennek kb egy éve. Állatorvosi rendelő függő. A mi dokink nagyon lelkiismeretes szuper orvos, és nagyon jó árban dolgozik.☺️

Máshol ezek a dolgok a netes árlista alapján is minimum 20-25ezerbe kerültek volna.

máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!