Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egytől tízes skálán ti mennyir...

Egytől tízes skálán ti mennyire vagytok elégedettek a macskátokkal? Mi az amiben nagyon jó, és mi az amiben még fejlődnie kellene?

Figyelt kérdés

máj. 18. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Te jószagú atyaúristen. Már nem arra van a macska, hogy egy aranyos, cuki, szeretnivaló állat, hanem kötelessége FEJLŐDNI meg pontozni kell. Hát az agyam eldobom.

Arra azért nagyon kíváncsi lennék, hogy a macskád mennyire elégedett veled, és hogyan látja, miben kell még fejlődnöd?

És a szüleid, párod stb.? Mert te biztos tökéletes vagy...

máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb 6-7/10
máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

10/100000

A lehetô legjobb cica! Mindenben❤️

máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem tartom én se reálisnak, hogy pontozzuk. Nem kutyák, nincs hova "fejlődni", hiszen nem idomítom, nincs is rá szükség, már készen kaptam :)
máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
10/10 :)) Nagyon kedves, aranyos, és megfogja az egereket
máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez így elég hülye kérdés. Szeretem, olyan amilyen, kis egyéniségek mind, mindegyik cicámat másért szeretem.
máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13/10.
máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

5. vagyok: végtelen/10

A 4.-nek: Idomítom a cicámat, nagyon ügyes

máj. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8/10

Amiben fejlődhetne; felhagyhatna a kutakodással. Lassan minden gyerekzáras a házban, mert ha nem vagyunk otthon minden fiókot, szekrényajtót kinyit és kipakol

máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mindeközben a GyakoriMacskaKérdéseken egy kérdező felteszi az alábbit:


Egytől tízes skálán ti mennyire vagytok elégedettek az emberetekkel? Mi az amiben nagyon jó, és mi az amiben még fejlődnie kellene?

máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!