Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudom ivartalanítani a...

Kuko kérdése:

Hol tudom ivartalanítani a macskámat?

Figyelt kérdés
Hol tudom ivartalanítani a macskámat Kecskeméten vagy környékén és mennyibe kerül?Előre is köszi!
2010. okt. 31. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A környék-beli állatorvosokat megkérdezed és ők fognak adni árajánlatot. (Azt, hogy mennyibe kerül, nehéz megmondani, mert van akinek húszezer forint nagyon sok, de van akinek százezer meg se kottyan.)
2010. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy netes hirdetésben, hogy akciósan 12-18 ezer egy nőstány macska ivartalanítása. Kandúré olcsóbb. De nem százezres kategória, ne ijedj meg. :-)
2010. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló! A százezres kategóriát én se komolyan gondoltam, csak avval nem voltam/vagyok tisztában, hogy kinek mi az olcsó.
2010. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Tudom, hogy nem úgy értetted, hogy egy ivartalaníttatás százezer, csak megnyugtattam a kérdezőt. :-)
2010. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kecskeméten pont nincs sajnos, de szolnokon van.

2010. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Budai utcán található állatorvosi rendelőbe járok már évek óta, ott ivartalanították nőstény cicáimat is két évvel ezelőtt. Akkor éppen akció volt, 8 000 Ft-ot kértek fejenként a nőstény macskák ivartalanítására. Kandúroknak azt hiszem 5 000.- volt.

A dokik és az asszisztens nagyon jó fejek, bátran ajánlom.

www.ebszerviz.hu

Fanni

2010. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Fanni válasza volt a legjobb számomra de mindet köszönöm szépen!
2010. nov. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!