Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harap a cicám ha a...

Miért harap a cicám ha a hasán simogatom?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves ivartalanított cicám. Nagyon nyugodt, leginkább csak alszik. Ha felugrik az ölembe egy kis simogatásért és simogatom, dorombol. De mégis, lehet akármilyen kedélyállapotban, nyugodt, vagy ideges, ha a hasának egy bizonyos pontján simogatom, megharap, pedig igyekszem olyan finoman simogatni, ahogy csak lehet...

Mitől lehet ez?


2010. nov. 16. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes. Enyém is dettó ezt csinálja. Hátsó lába, hasa tabu. Állánál, fültövét viszont imádja.

Szerintem az ivartalanítással lehet összefüggésben.

2010. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ugyanezt csinálja.

Szerintem vagy érzékeny a hasa vagy pedig egyszerűen nem szereti.

2010. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is harap néha, de csak játékból :)
2010. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és az enyém nincs ivartalanítva (kandúr). :) De ő tényleg csak bohóckodik, mert nem harap erősen, és ugyanúgy dorombol közben. :)
2010. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb macska kimondottan nem szereti, ha a hasához érnek! Amelyik megengedi, sőt fel is kínálja a pociját simire, azt jelenti hogy maximálisan megbízik a gazdájában. Ez kiváltság.
2010. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem hinném hogy ivartalanítással lenne összefüggésben, mert az enyém is csinálja, pedig nem ivartalanított.
2010. nov. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A macskák 90%-a utálja ha a hasát fogdossák, és ezt egyértelműen az ember tudomására is hozza. Csak azt nem értem hogy minek akarod mindenáron ott simogatni, ahol neki láthatóan nem esik jól?
2010. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát de a hasán olyan jó puha. :)
2010. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a cica kozmetikus mondta, hogy a hátsó lába közelében a hasa a legérzékenyebb. Ott nem is nagyon lehet simogatni. Megfésülni is nehezen tudom azon a részen.
2010. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!