Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS Mi baja lehet a macskámnak...

SOS Mi baja lehet a macskámnak? Most lett rosszul

Figyelt kérdés

kb e gyórája rosszul lett a macskám, hányingere van, egyszer hányt, valami lógott a szájából de elszaladt, valamiért bemenekül az ágy alá és ott szuszog meg öklendezik. nagyon aggódok érte légyszi segítsetek!

amúgy állatkórház már nincs a városunkban, felhívtukaz orvost de egyik foglalt, másik azt mondta hogyígy nemtudja mibaja lehet


2010. nov. 23. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valamit lenyelt és most fuldoklik tőle? Lehet csak szőrgolyó, bár én még nem láttam ilyet a macskáimtól! Én halálra paráznám magam, és kihívnék egy dokit, nézzen már rá..! Még jó hogy látatlanban nem tudja meggyógyítani..:S Vagy munkaidőn kívül elpusztulhat?!
2010. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok kiszedni az ágy alól,lehet vmi megakadt a torkán:( a doki nem tudna kijönni? v ti nem tudnátok elvinni s macskát?
2010. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Nincs valami növény a lakásban, ami macskákra mérgező? Borostyán, muskátli, vagy valami más, amit esetleg megkóstolt? Ez esetben tejet érdemes beleerőszakolni, még ha utálja is.
2010. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha megakadt valami a torkán, akkor ki kell szedni onnan. Fogd meg a hátsó két lábánál fogva és pörögj körbe és úgy ki fog jönni belőle. Furán hangzik de ezt kell csinálni.
2010. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy damilt vagy valami madzagot nyelt le és az lóg ki? jólenne kicibálni az ágy alól, ez nagyon veszélyes

[link]

ha megengedhetitek magatoknak, ők tuti megoldják

2010. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azonnal röntgent neki! SIESS!!!!!

Az enyém így nyelt le egy varrótűt cérnával, átdöfte a nyelőcsövét, és ki kellett operálni! Nagyon kevésen múlott, hogy megmaradt!

Ne késlekedj, valószínűleg nagy a baj!!!

2010. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azóta eltelt egy kis idő, hogy van a cicus? Orvos látta már?
2010. nov. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Miért tűnt el a kérdező?:( Mi lehet a macsekkal?
2010. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne! Sikerült megmenteni?
2010. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De a kérdező írhatna, hogy mi van a cicával mert nagyon érdekelne!
2010. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!