Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a kandúr...

Mennyibe kerül a kandúr macska ivartalanítása kb? Mi a teendő a macsekkal a műtét után?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Biztosan nem mindegy, hogy hová viszed, de kb. 10-12 ezer Ft-ra kell számítani.

A macsek a műtét után nem lesz magánál. Még a nyelve is kint lesz, elég ijesztő látvány:)) De nagyon hamar helyrejön.

Otthon fektesd egyenes, kényelmes helyre, ha benti cica, tedd közel az almot, mert ha pisilni kell neki, elindul (és el is esik), de nem lesz semmi baja. Másnap még kicsit óvatosan fog közlekedni, de 2 nap múlva már ugrálni fog.

2011. jan. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. jan. 24. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Kecskeméten maximum 6000-ből meg lehet úszni a kandúrt.
2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vidék, fejér megye, 3500 ft. :)
2011. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kispesten 9000.- körül van,a mi kandúrunk,műtét után egyből evett,nem volt kótyagos,ez egy 10 perces beavatkozás kb,nem kell sok altatót kapnia.Lánycica más,az kb 1 óra...
2011. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Szia! Én épp tegnap vittem az enyémet. Most kaposváron féláron csinálják 10.000HUF helyett "csak" 5.000HUF Március végééig. A dokinő mondta, hogy sok helyen lesz akció a tavaszi tüzelések miatt. A cicát reggel 8-ra vittünk, 12órával a műtét előtt nem kaphat enni, inni, mi bezártuk a lakásba, nehogy elszökjön, éjjel jöjjön haza, kitudja addig talál-e valahol ennivalót stb.. 8-ra vittük, 10-re mehettünk érte, mikor odaértünk már ébredezett hatalmas pupillákkal csak bambult szegénykém, dokinő mondta ilyenkor nem lát, csak hall. Hazafelé a kocsiban már elaludt, itthon ébredt fel újra. Tanácsos mellette maradni, mert nagyon kába ilyenkor, esik kel szegény. A földön legyen a dobozban vagy a helyén, a lényeg ne legyen magasan ahonnan leeshet, és megütheti magát. Alom legyen a közelben, nekem kicsit segíteni is kellett amikor pisilt, mert dőlt oldalra. A lényeg, csak akkor kaphat már enni, inni ha teljesen tiszta. Mert félrenyelhet, ha még kába. Az én cicám kb fél 4. fele tisztult ki, este már játszott is :) És persze sokat aludt, a sebét nyalogathatja, nem tesz benne kárt. Ha kérdésed van még tedd fel nyugodtan, remélem tudtam segíteni :)
2011. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jan. 25. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Szépen összefoglaltak neked mindent, de egy dologra még figyelj. Amig kábák vizelettartási problémáik lehetnek.

Én úgy jártam, hogy az ágyban volt velem a cica a lábamon feküdt a takaró alatt. És egyszer csak telibe pisilt. Az egész ágy, a takaró, a ruhám, a lábam, sőt még a cica is tiszta pisi lett. :) Úgyhogy tanulj a hibámból, és ne tedd az ágyba. Inkább kuporodj te mellé a földre ha szeretnél vele lenni. :)

2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi,majd figyelek rá:)
2011. jan. 26. 16:06
 10/13 szilvo79 ***** válasza:
fejérben csak 3500 ft?hol?nekem is kellene vinni a cicmómat.
2011. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!